Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000017)

Pomocy!

Jak w temacie: Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000017). Wywala mi coś takiego po ok 30min (tak szczerze to różnie) aktywnego korzystania z jakiegokolwiek programu. Jeżeli nic na kompie nie robię to jest spokój. Problem w tym że zaczęło się tak dziać po formacie tak że kompik świeży. Po wyskoczeniu tego komunikatu już jest tragedia - mam nawet problem z normalnym restartem kompa bo dzieją się cuda wianki. Czasami jeszcze wyskakuje hurtowo komunikat że za mało pamięci wirtualnej do przetworzenia zadania, jakoś tak to wygląda. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić i czym to jest spowodowane. Na stronce microsoftu coś tam jest w pomocy ale do mojego przypadku się to nie odnosi…

Bardzo proszę o jakieś światłe posty bo jest to lekko irytujące :slight_smile:

Tutaj jest coś o tym: http://support.microsoft.com/kb/315351/pl

Znalazłem tą “pomoc” już wcześniej ale nie mam czegoś takiego jak Aventail Connect. Oczywiście istnieje taka możliwość że lolek ze mnie i jest to jakaś standardowa aplikacja czy cuś takiego i nie wiem jak ją znaleźć ale to by oznaczało że źle ze mną :wink: Wydaje mi się że po prostu będę odinstalowywał po kolei co się da i obserwował reakcje… Troszeczkę mało było informacji we wcześniejszym poście więc sprawa wygląda tak, że mam Xp sp2 prof, Asusa F3JC i może to cenna informacja że korzystam z NOD32. Wcześniej (przed formatem) nie miałem tego cudeńka i wsio hulało fajnie… Nie miałem też wielu innych badziewi więc nie wiem czy to się może do czegoś przydać :wink: Dzięki za wszelkie wskazówki!

Rozwiązanie:

Wydaje mi się że poradziłem sobie z moim problemem więc dzielę się spostrzeżeniami:)

Problem przestał się pojawiać po wyłączeniu opcji przywracania systemu: Klikamy PPM na Mój Komputer>Właściwości>zakładka Przywracanie Systemu>zaznaczamy: Wyłącz Przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Oczywiście należy pamiętać że po wyłączeniu tej opcji nie będziemy mogli postawić systemu jeżeli się nam wysypie, ale to raczej logiczne. Z mojej str. nie widziałem żeby kiedykolwiek ktokolwiek z moich znajomych korzystał z tej właśnie opcji ale widocznie po coś ona jest :smiley:

Pozdrawiam!

MS