Aplikacja nie została zainstalowana (android)

Cześć!

Mam taki mały problem, który zaczął się dosyć niewinnie.
Otóż, ściągnąłem The Walking Dead Season One z Google Play Store, no i po skończonej grze (wykupionych 5 epizodach) szykowałem się na granko w Season Two… Ale… Po pobraniu gry, oraz instalacji wyskakiwał mi błąd typu ‘’ nie można zainstalować aplikacji the walking dead season two […] ‘’ czyli gra była już w folderze android/obb, ale niestety plik apk nie chciał się zainstalować. No wkurzyłem się, gdy po 3 razach nadal było to samo. Gra waży 580mb a ja mam o wiele więcej na dysku, więc nie o to chodzi. Mój telefon to Huawei Y6 (wersja z 2019r.). Play Store także nie wpisał mi, że np. jak to było z Life is Strange ‘‘twoje urządzenie nie jest kompatybilne’’. No, więc zdecydowałem się pobrać to coś z 2. Pod względem zaufania stronki. Hah, plik był w formacie .xapk. Zmieniłem format tego pliku na zip, wypakowalem folder android/obb/.com.the.walking coś tam który ważył prawie tyle co ten xapk i został mi jeden plik. Jeden który dało się odpalić, a który był potrzebny, chociaż był tam plik M.in. Manifest.json. Oczywiście, za 1 razem nie odpalił (gdy folder android był na swoim miejscu) przy folderze android. To był instalator tego skrótu który leciał na pulpit (od the walking dead season two) od twd 2. I tak gdzieś w połowie instalacji wyskoczył błąd ‘’ aplikacja nie została zainstalowana" po czym musiałem to zakończyć… Zmieniłem format tego Apk na zip ale tam były jakieś dziwne pliki, które miały odpalać grę. Zawiodłem się…
Tutaj oczekuje waszej pomocy. Instalator xapk wypakowuje pliki z folderu do android/obb ale apk musi się zainstalować dzięki wbudowanemu instalatorowi innych aplikacji. Mam wg mnie 2 opcje…

  1. Szukać jakiegoś instalatora spoza mojego telefonu…
  2. Zrootowac telefon i wrzucić plik apk do /system/apps. (ale root kosztuje mnie usunięciem plików z telefonu…)
    Pomocy… Jak coś, moja gra nie ma wszystkich epizodów za darmo, bo chcę uczciwie je wykupić. Należy się to upadlemu już studiu TellTale Games… (które powstaje z umarłych)

Y6 to bardzo budżetowy model, widocznie za słaby dla tej aplikacji. Po prostu.

A jak wrzucę apk do system/apps to to nic nie da?