Aplikacja się nie ładuje

Hej

Od zakupu nowego telefonu (Samsung Galaxy j7 2017) gdy uruchomię jakaś aplikację się ona nie ładuje ,problem jest głównie z grami. Próbowałem hard reset ,lecz nic nie dał. Proszę o jaknajszybszą pomoc.Czasami pomaga restart telefonu,ale nie zawsze.

Jakie to gierki? Może są za ciężkie i system je zamyka? Ogólnie to TouchWiz (obecnie Samsung Experience nie jest zbyt lekką nakładką - przynajmiej tak było za czasów mojego SGS Core, więc i niektóre gierki może nioe odpalą. Nie wiem jak to teraz jest w Samsungach, więc jeśli chodzi o wydajność interfejsu się nie wypowiem. Jedyne co ci mogę polecić, to powyłączać / odinstalować, jak się da aplikacje od Samsunga, ltórych nie używasz i wtedy sprawdzić. Robisz to w Ustawienia --> Aplikacje (Menedżer Aplikacji) --> Wszystkie aplikacje. Uważaj tylko co wyłączasz, bo możesz coś zepsuć. Jak nie wiesz co dana aplikacja robi / do czego służy, to ją zostaw w spokoju.
Napisz, czy to coś dało:)

1 polubienie

Hmmm ,na starym telefonie nie miałem takich problemów. Fakt famtem gierki nie są jakoś dość wymagające,ale trochę wymagają. Głównie w clash royale lub real racing 3 jest z tym problem np. Jest ekran po którym włączę gierkę i się po prostu zatrzymuje i nie reaguje mogę jedynie zamknąć aplikację (nie że wywala błąd)tylko można czekać w nieskończoność,ale jak jest clash royale to nie działa,ale jak mam prywatny serwer do tej gry (Ta sama gra tylko jakby nieskończone kredyty) zawsze jest dobrze,nigdy się nie zatrzymuje. Próbowałem greenify (jeżeli dobrze napisałem) i nic.

Ta apka pomogła. Myślałem,że ten telefon nie będzie miał takich problemów… czy jak zrobię roota to w co mogę się pobawić aby zwiększyć jego wydajność? Nie mówię,że nie jest wydajny lecz chciałbym się pobawić jakoś bezpiecznie,ale do tego sporo czasu bo jeszcze mam trochę gwarancji
Edit . Pomogła Ale nie do końca trochę się ograniczyło na pewien czas. Ale już jest tak jak na początku

Nadal potrzebuje pomocy

Jest jakaś opcja ,że jak zrobię roota i podkręcę procka to pomoże?

Jak byś miał roota, to możesz zdziałać wiele, tylko masz tel na gwarancji, więc się zastanów. Możesz dzięki Root’owi usunąć aplikacje wgrane od producenta, a których nie używasz; możesz overclockować CPU (z tym bym uważał); możesz ubić procesy pracujące w tle podczas, gdy gra jest odpalona; możesz “dodać” RAM’u" przez włożenie bardzo szybkiej karty SD’ możesz przenieść niektóre aplikacje na SD i wiele więcej. Zanim jednak zrootujesz tel, dobrze się zastanów, czy gwarancja jest dla ciebie istotna, czy nie i licz się z ew. brickiem systemu, choć dzieje się to rzadko i uzależnione jest to od konkretnego egzemplarza.

Jeszcze trochę z rootem poczekam, jak bym czegoś nie ogarniał gdy to będę robił to napiszę wątek. A narazie o jaka kartę sd Ci chodzi?

Minimalnie klasy 10 lub UHS 2.1. Tylko musisz wiedzieć, że to będzie takie pozorne zwiększenie RAM’u, bo żadna karta nie jest w stanie zapewnić takiej szybkości, jaką ma RAM.

Ta będzie odpowiednia http://allegro.pl/kingston-karta-pamieci-64gb-micro-sd-class-10-uhs-i6072662967.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=ZmU1YzYxZDYtOGQzZi00OWIyLTkwYWUtNjBkNGEyNjU2OWZkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=894bed9a-a39e-48f5-be3d-98241b85e7ee ?
Jak już zrobię tego roota to jest jakiś poradnik na ten ram no i oczywiście z tym prockiem no frills cpu control będzie dobrym programem do tego?