Aplikacja Twój Telefon po aktualizacji nie działa

Witam
Mam tylko ten i jeden kłopot.
Po jednej z aktualizacji z Sklepu Windows, gdzie aktualizowała się aplikacja Twój Telefon, to po tej aktualizacji ta aplikacja poprostu przestała działać i nie uruchamia się wcale.
Nie pomogła nawet nowa aktualizacja Windows H2 October, z Windows H1

Zrzuty zasyłam -

  1. Widok kafelka w Menu Start, dziwna nazwa na kafelku, na pasu zadań ikona jest ale przezroczysta.
  2. Po kliknięciu PPM na tym kafelku z menu - Więcej - Ustawienia Aplikacji, powinno otworzyć się okno z Ustawieniam tylko tej aplikacji Twój Telefon, a otwiera się tylko okno Ustawienia - Aplikacje i Funkcje i nie ma tam na liście tej aplikacji Twój Telefon.
    3 - W Sklepie Windows instalcja kończy się błędem - zrzut 2

    Zrzut%20ekranu%202020-10-31%20191116
    4 - W Usługach nie ma nic o aplikacji Twój Telefon.

Bardzo proszę o poradę i pomoc z tym kłopotem.
Dziękuję i Pozdrawiam.

Piotr.

Wyczyść dane tej aplikacji w ustawieniach systemu

Nie ma tej aplikacji w ustawieniach systemu, znikneła, a reinstalacja nic nie daje.

Nie ma w:

  • ustawienia
  • aplikacje
  • twój telefon?

Jeśli jest to dajesz “Opcje zaawansowane”, a potem na “Napraw”. Jak nie pomoże to dajesz “Resetuj”.

Nie ma nigdzie tej aplikacji

Pobrać ze sklepu Windowsa się nie da?

Nie da się, załączyłem zrzut ekranu ze sklepu

Uuu! To coś w plikach systemowych namieszane.
Odpal cmd jako admin i wpisz:

sfc /scannow

Jak ukończy, to zrób restart i zobacz, czy to coś zmieniło.
Jak nie, to wykonaj skan FRST i zapodaj Logi. Temat może zostać przeniesiony do działu bezpieczeństwo.

sfc /scannow
Nic nie dało.
Ale jest brak w Panel Sterowania - Urządzenia i Drukarki - Urządzenia - jest brak i nie ma dwóch ikon z nazwą mojego telefonu, a wcześniej to było, i ja przez przypadek usunołem te dwie ikony z nazwą mojego telefonu no i teraz poprzez polecenie Dodaj Urządzenie nie da się tych ikon przywrócić, stało się tak ponieważ chciałem zrobić ponowną reinstalacje tych ikon telefonu i już nie da rady, ponieważ zrobiłem to dlatego że po tej aktualizacji przestało to działać a napewno nie po innym działaniu, wiem i namieszałem i chciałbym to przywrócić tylko jak.
Zasyłam logi.
Addition.txt (58,7 KB) FRST.txt (359,9 KB) Shortcut.txt (71,5 KB)

Przywracanie systemu masz punkt przywracania? Jak tak, to dajesz. Nie zaszkodzi, a może pomóc.

Nie mam już tego punktu przywracania.

Oj to słabo. Może ktoś inny coś podpowie.