Aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana


(Aleksandra Wojcik9610) #1

Mam taki problem, że przywróciłam telefon do ustawień fabrycznych z powodu pamięci, jednak gdy włączyłam po tym telefon, nie mogę się zalogować na google play, gmail, ogólnie na niczym, po wpisaniu hasła wyskakuje "Usługi Google Play zostały zatrzymane", nie mogę zrobić nic, nic ściągnąć, zrobiłam jeszcze raz hard reset, nic to nie dało, ciągle to samo. Wyczytałam tu u Was na forum o tym Cyanogenmod, ale nie znalazłam dla swojego telefonu (Samsung Galaxy Grand Prime G531F). Niestety nie znam się zbyt na telefonach, więc proszę doradźcie mi co mam zrobić:expressionless: bo nie mam na telefonie aktualnie nic, a telefon muszę mieć jeszcze przez około 4 miesiące. Proszę o wyrozumiałość i pisanie dość prostym językiem, bo moja wiedza o telefonach jest znikoma, poza tym że służy do dzwonienia, pisania i kilku apek :expressionless:


(norbi.trz) #2

Miałem podobny problem , pomogło dopiero wgranie od nowa czystego softu 

http://www.sammobile.com/firmwares/download/84858/G531FXXU1APG2_G531FOXA1APG2_XEO/

Pobierz odina od razu , jest to orginalny soft samsunga takze nie nabije ci flagi knox . Pobierz odin wypakuj , przez odina wgraj nowy soft łatwe dasz radę . Aha jest to czysty soft takze nie będziesz miała głupot operatora aplikacji i drętwych tapet :slight_smile: .

 


(Nemoq) #3

witam mam taki sam problem z samsungiem galaxy s4 active model GT-I9295 na stronie podanej w linku przez norbi.trz nie znalazłem mojego modelu bardzo proszę o pomoc


(norbi.trz) #4

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9295/XEO/

Proszę bardzo jest w razie czego pisac , wystarczy wpisac GT-I9295 nie wpisywac pełnej nazwy .