Aplikacja YouTube na Androidzie nie ładuje filmów

Cześć.

Korzystasz z Wifi czy danych pakietowych ?

Tylko i wyłącznie przez WiFi łączę się. Prawdopodobnie jakaś aktualizacja aplikacji powoduje konflikty z YT, ale dalej nie mogę dojść do tego.

Jakieś dwa dni temu, Google zaś zaktualizował YT na Androidzie i od tamtej pory jest ten problem, ale po odinstalowaniu aktualizacji YT, problem dalej występuje. Przeinstalowałem Androida na czysto, przedtem robiąc dwa razy Hard Reset, aktualizowałem Androida do 4.4.2 KK, ale bez zmian w dalszym ciągu.

Również mam problem z yt, po około 5-8 sekundach każdego filmu pojawia mi się “błąd odtwarzania filmu”, muszę kliknąć, żeby zreloadować film, wtedy albo działa już do samego końca albo aplikacja YT crashuje. Wiecie może jak to rozwiązać? Android 5.1 (CM12.1)

Prawdopodobnie jakiś problem z aplikacją. U mnie program raz odtwarza, raz nie, lub wywala się w środku odtwarzania. 

U mnie bezbłędnie - Android 5.0.2, aktualizacje up-to-date.

Na Google Play, pod aplikacją YouTube można wyczytać, że ludzki też narzekają na to, że po ostatniej aktualizacji YouTube nie wczytuje filmów. No dla mnie jest to bardzo uciążliwe, gdyż co wieczór potrzebuję dobrze działającego YouTUbe na Androidzie. Czyżby globalna awaria YT? Nie wiem, ale wiem, że uciążliwe to jest i zastanawiam się, czy coś Google zrobi w tym kierunku, aby YouTube zaś działał prawidłowo.

A czy przypadkiem Google nie porzuciło wsparcia dla urządzeń starszych niż <nie pamiętam>? Coś mi się jakiś news tłucze po głowie.

Czy ja wiem, czy porzucił? Ja mam Androida 4+ z możliwością do 4.4.2 KK i w przypadku KK, też ten problem występuje. Pomijając już aplikację YouTube’a na Androida, na przeglądarce PC, YT też ma problemy, a mianowicie filmy ładują się raz dłużej, raz bez problemu szybciej. Mnie powoli zaczyna już drażnić od tygodnia Google i ich YT.

Witam. Pisze tutaj bo nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi może tu ktoś pomoże. Mam problem z YT mianowicie bardzo słabo buforuje filmy 720p a 1080 to juz zacina co pare sekund. Inne serwisy działaja bez zarzutu np Netflix wiec to nie wina internetu internet 12mb/s pingi tez dobre 18ms. A na aplikacji w xiaomi mi box dziala bez zarzutu. A na tablecie na telefonach muli samsung gs7. I nie mam pojecia już co robic. Dodam ze czyszczenie danych reinstalowanie nie pomagało. Myślałem że może coś z wifi ale wszystko inne działa.

nienawidzę tego w Androidach
Sklep Play jak i Youtub apki się nie ładują na danych pakietowych.
Ale jest taki pewnien myk. Wyłącz w opcjach Youtube.apk
I normalnie zainstaluj Opera Mini 0.8mb na dysku zamiast 100mb (yotub chrome woon! Po rootowaniu). Przeglądarka ta , nie wiem czy wiesz odtwarza filmiki z youtuba za każdym razem(masz mało neta to będzie rwało ale będzie zawsze!)

+zawsze odpala fílmik własny player
+ram odpoczywa
+więcej wolnej pamięci

-nie zalogujesz -nie skomentujesz
-nie będzie full jakości