Aplikacje czyszczące android

cześć wam, mam do was jedno pytanie. Czy ktoś mógłby powiedzieć czy aplikacje ‘czyszczące’ faktycznie czyszczą androida ze śmieci? Czy jest to pic na wodę fotomontarz?

Spróbuj każda aplikacja wyświetla co czyści i ile te śmieci ważyły. Polecam clean master i sdmaid

Nic to nie daje w rzeczywistości, android to nie windows - bazuje na linuksie.

kazda przegladakra wymaga czyszczenia w każdym systemie a usuwania zbędnych plików zwalnia pamięć

Po co czyścić dane, które i tak zaraz się znowu pojawią(cache galerii, przeglądarki, odtwarzacza)? 3 sekundy przyśpieszenia i powrót do normalności.

Jak dla mnie najlepszy Cache Cleaner

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.cache&hl=pl

są też dane któr się zbierają w coraz wiekszej ilośći jak historia przegladarki ale raz na dłuższy czas też jest dobrze wyczyścić ceche galerii itp

Według mnie to najlepiej zrobić to manualnie, nie dość że program zajmuje miejsce, jeśli darmowy to generuje reklamy i może działać w trybie silent zbierając dane lub zapychając ram

Clean master moim zdaniem najlepszy używam go od roku i jestem bardzo zadowolony, obowiązkowa aplikacja na androida

Można powiedzieć że Clean master jest najlepszy, ale wspomnę że takie cleanery zajmują 100mb RAM’u. Przed instalacją takiego programu trzeba upewnić się że mamy minimum 1,5gb RAM’u. W przeciwnym razie nasz telefon będzie powolny. W tym przypadku mogę polecić Ccleaner, jest on na Android i Windows.
Link : https://m.en.softonic.com/app/ccleaner

Tylko i wyłącznie SD Maid, najlepiej w wersji Pro. Clean Master to syf, który robi z telefonem niepotrzebne rzeczy, jak usuwanie procesów z pamięci, zbędny antywirus i znając życie cały czas pracuje w tle.
Plus kilka funkcji, którymi się chwali, to jedno i to samo, czyli właśnie task killer - a takie rzeczy obchodzi się szerokim łukiem.
SD Maid włączasz samemu raz na miesiąc i dogłębnie czyści telefon z rzeczywistych śmieci.

BTW i po co ja na to w ogóle odpisuję jak wątek jest sprzed fucking trzech lat. Nie trollować…