Aplikacje do HTC TYTN II


(system) #1

Witam! Po raz kolejny potrzebuję Waszej pomocy i licze na Was :wink: ! Chodzi o to, że poszukuje aplikacji (gry, programy użytkowe...) do Palmtopa HTC TYTN II znalazłem kilka stronek obcojęzycznych ale niestety nie zadowalają mnie swoją ofertą więc może ktoś z Was ma jakis pomysł. oprogramowanie w moim HTC to Windows mobile wersja 6.1. Dziękuję z góry za pomoc...! Pozdrawiam! !!


(maku13) #2

Skoro byłeś w stanie samemu wgrać WM 6.1 (seryjnie w TyTN II jest v. 6.0 Prof),to z programami i grami też sobie poradzisz...


(system) #3

Zgadza się, standardowo jest wersja 6.o no ale mniejsza z tym, myślałem że może ktoś ma w "zanadrzu" jakieś fajne linki z takimi aplikacjami... No cóż będę czekał... Dzięki maku13 za wyrazy uznania.... :wink: (tak to odbieram)


(maku13) #4

Skoro masz dostęp do WM 6.1, to dziwię się, że prosisz o linki do programów i gier. Taka wszechstronna osoba... :wink:


(system) #5

Heh... kurczę mam nadzieję że mnie nie zbanują za SPAM ale musze napisać, że tę wersję windowsa mobile 6.1 mam od kolegi, który w tym siedzi i tutaj wyprzedzę Cię "z deczka" i od razu odpowiem, że kolega ten niestety nie posiada żadnych innych aplikacji, które mogłyby mnie zadowolić... Dlatego powielam swoją prośbę raz jeszcze :slight_smile: Maku13 doceniam Twoje wsparcie... :smiley:


(Pawbrotm) #6

Przecież aplikacji na WM (zwłaszcza dotykowych) jest mnóstwo:

http://www.google.pl/search?q=Windows+M ... =firefox-a

http://www.google.pl/search?hl=pl&clien ... Szukaj&lr=

http://www.pdaclub.pl

Poszukaj, a znajdziesz. :smiley:


(system) #7

duzo fajnych programow do htc tytn ii znalazlem na stronce http://htctytn.pl