Aplikacje java

Witam

Szukam aplikacji java do sagema my401x tylko że ten telefon nie odtwarza jad i jar więc są jakieś aplikacje do tego telefonu??

ml0dy14 po co kolejny taki sam temat zakładasz?

Nie ma innych tylko jar i jad. ;]

to jakie moge wgyrwac bo innych aplikacji nie ma jak jar i jad wiec ??

Są tylko jar i jad. Aby napewno dorbze wrzucasz? Do foledru Inne lub gry? :mrgreen:

gier tez niemoge bo sa w jar i jad. A jak mam inaczej wrzucac na telefon powiedz??

ml0dy14 nie wiem jak to na Twoim telefonie, ale ja na SE K750i wrzucam do folderu inne, a następnie instaluję. :mrgreen:

ja czegoś takiego niemam

ml0dy14 , a wrzucasz przez jakiś program czy przez ikonjke z dyskiem wymeinnym w Moim Komputerze? :slight_smile:

przez program mpas

ml0dy14 to daj screena z tego programu co widzisz w telefonie (foldery) to powiem Ci gdzie wrzucić. :slight_smile:

y hyba ci niedam screena bo niewiem jak go wrzucic na forum

ale ja niemam podzielone na obrazki dzwonki itp tylko jest wyslij i odbierz

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 19:15

******************

ml0dy14 nie pomagamy na kanałach prywatnych

Proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień

http://www.fotosik.pl i tam robisz. :smiley:

mpas’em sie nie da .jar i .jad wzucic podobnie jak nie da sie tego zrobic bluesolei (a wellfon mi nie laczy z telefonem):confused:

w sagemie my401x po przerzuceniu plikow .jad i .jar wyskakuje ODMOWA i plik zostaje automatycznie usuniety :?a ty “krzychu13” z tym swoim se k750i wyskakujesz jak to calkiem inna bajka!!

Niech ktos cos poradzi bo ja juz nerwy powoli trace :-x

Złączono Posty : 26.01.2007 (Pią) 11:12

a mlody sagem ten odtwarza te pliki tylko ze sciagniete przez wap/gprs

a nie przez niebieskiego czy irde(co do tego drugiego to pewien nie jestem ale podejrzewam ze podobna sytuacja jak z bluetooth jest 8) )