Aplikacje minimalizują się po uruchomieniu

Witam, mam problem z uruchomieniem niektórych gier i aplikacji. Problem pojawia się zaraz po włączeniu aplikacja minimalizuje się na pasek nawet przy próbach przywrócenia na pełny ekran od razu się minimalizuje. Jedyne wyjście to zamknięcie aplikacji poprzez menedżera urządzeń. Dziwne jest to, że nie dzieje się tak z wszystkimi aplikacjami. Szukałem po różnych forach internetowych ale użytkownicy głównie pisali o tym, że aplikacja minimalizuje się po chwili użytkowania i było to spowodowane wirusami, przeskanowałem swój komputer avastem ale nic nie wykrył. Posiadam laptopa lenovo ideapad y550 z systemem win7 32bit

intel core 2 duo 2.20ghz 3gbram grafika geforce g210m. Czy ktoś już się spotkał z takim problemem i wie jak go rozwiązać?

Przeskanuj czymś innym niż Avast np.np.Dr.WEB CureIt! http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html lub Malwarebytes Anti-Malware http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

http://www.lavasoft.com/products/ad_aware_free.php

tym tez przeskanuj, proponuje jeszcze kasperskim, 30 dniowa wersja trialowa jest dostępna na stronie kaspra

zrób logi otl i wklej

Dzięki za szybkie odpowiedzi. Przeskanowałem komputer programem Malwarebytes Anti-Malware który nic nie wykrył potem przeskanowałem Ad-awarem i w raporcie wykazało 15 obiektów i te 15 usunęło. Więc pobrałem kilka wersji demo różnych gier żeby przetestować czy działają i rzeczywiście problem zniknął wielkie dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile:

EDIT: Już się cieszyłem a tu niespodzianka… dalej niektóre aplikacje nie działają postaram się jak najszybciej wrzucić logi.