Aplikacje na Android

Witam!

Wiem że aplikacje na andka pobiera się przez ich sklepik, lecz ja w swoim Galaxy i5800 nie mam neta, nie mam dostepu do WiFi i nijak ogę sie połączyc z siecią by pobrać aplikacje.

Czy mogę sobie jakoś pobierać aplikacje na kompa a następnie na fona?

mozesz musisz tylko miec jakis menager plikow np astro file manager i potem pobierasz pliki .apk i instalujesz :wink:

musisz mieć menadżer plików żeby móc instalować z karty pamięci ale nie ten standardowy bo on nie obsługuje instalatora więc bez wizyty w markecie będzie ciężko

jeśli jednak nie ma żadnych szans na połączenie z netem to wtedy pobierasz Android Commander i android sdk i instalujesz z poziomu komputera

http://androidcommander.com/

http://developer.android.com/sdk/index.html

Jeżeli chodzi o android commander, to on wymaga rootowanego fona, ja nie mam roota i nie zamierzam robić bo to utrata gwarancji.

Znalazłem sobie kilka programów na necie, normalnie wrzuciłem na kartę i zainstalowałem z poziomu aplikacji “Moje Pliki” i wszystko chodzi :slight_smile: Dlatego nie potrzeba mi chyba żadnego managera?

Co do android market, to mam pytanie.

Po wgraniu sdk będę mógł korzystać z marketu na PC?

“Odrucić” zawsze można, to nie problem przecież :slight_smile:

ale to utrata gwarancji :slight_smile:

Z jakiego wzgledu? Najpierw ktos musi Ci cos udowodnic.

Rob jak chcesz - Twoj wybor i Twoja odpowiedzialnosc :slight_smile:

dokładnie :slight_smile:

Oczywiście że jak zapoznam sie z komą zacznę ją lepiej eksploatować, ale obecnie muszę się nauczyć podstaw :slight_smile:

Powiedzcie co może być tego przyczyną…

Ostatnio zaktualizowałem sobie GT540 z Androida 1.6 do 2.1… wszystko śmiga. Jako, że Google Earth jest obsługiwane od wersji 2.1 i wyżej postanowiłem je zainstalować. Problem w tym, że nie działa. Po próbie uruchomienia wyrzuca do ekranu domowego.

Inna sprawa to Live wallpaper z DroidX. Wszystkie inne tapetki wyświetlają się bez problemu (w tym live - standardowe jak i dodatkowo pobrane). Ta z droidx natomiast się nie wyświetla po zainstalowaniu a pokazuje się jedynie biały ekran. Ma ktoś jakieś pomysły czego to może być przyczyną ?