Aplikacje nie uruchamiają się wraz z systemem

Witam. Dosłownie przed chwilą zobaczyłem problem. Od początku:

Uruchomiłem ponownie komputer patrzę…i nic…Nic się nie włącza. Skype, DeamonTools, malutki programik wyswietlający stan baterii w joysticku. Muszę wszystko uruchamiać ręcznie.

Proszę o pomoc. Nic takiego nie robiłem-przeglądałem internet, gadałem przez skype, grałem w colina dirt2.

kliknij start, wybierz Uruchom, wpisz

Msconfig

Kliknij ok, daj zakładkę uruchamianie i zrób screena.

Ulica ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Tak w ogóle, to mi się wydaje, że temat nie został umieszczony w odpowiednim dziale, ponieważ problem z autostartem nie ma nic wspólnego z Hardware, ani sterownikami.Temat powinien być w kategorii Systemy Operacyjne (zależnie od posiadanego systemu).

@kuba

Proszę, prawie nic nie ma…

uruchamianie.png

Edit:Zastanawia mnie jedno, looknicje na screena. Wyświetla się proces deamona, hamachi(skype sam uruchomiłem i nas pasku się pojawił, w procesach też). Na pasku ani hamachi ani deamona nie widać

procesyr.png

No to nic dziwnego, że nic się nie uruchamia.Wyczyściło autostart.Na pierwszym screenie nic nie ma, a powinny być tam wpisy uruchamianych programów.Jeśli ich tam nie ma, to znaczy, że zostały skasowane.Na początek spróbuj przywracania systemu.Informacje o programach uruchamianych przy starcie jest zapisywana w rejestrze, a przywracanie systemu robi kopie rejestru, więc to jest najszybsza, i najskuteczniejsza metoda.

Myślisz, że to był jakichś złośliwy wirus?

Edit:Przywracanie pomogło, naprawdę wielkie dzięki!

Skoro przywracanie pomogło to to nie mógł być wirus ;]

Dlaczego nie? Usunąłem wszystkie pliki, które ściągałem wczoraj, może siedział w nich…

Wirus będący w pliku rozprzestrzeniłby się, przywracanie systemu nakłada starsze wersje ważnych plików / wpisów etc. Albo tylko wywaliłeś go z autostartu, albo wirusa nie było. Możesz dla pewności zrobić skan drWeb, oraz Malwarebytes