Aplikacje niedziłające na Viste

Witam…mam wielki problem z vistą czyli:

Zaintalowałem viste(teraz mam znów XP),udało mi sie ją zainstalowac bez zadnych problemów itp. Wszystko spoko ale jest jeden wielki problem.Próbowałem zainstalować płytke z internetem(to jest tylko przykład) i płyta dała mi komunikat ze niemoge zainstalowac tego produktu poniewaz ten produkt jest tylko dostępny dla win 95,98,xP itp. ale nie dla visty ;/ wiec wiele programów miały by podobne problemy.Dla sie jakoś to obejść? wie ktos jak mozna zainstalowac na viscie programy które są przeznaczone dla innych windowsów? Pomużcie! Jak zainstalowałem tą viste to dosłownie to cudo.Vista działa mi z 2x szybciej niz xp i jest ogólnie super.Kto znajdzie jakiś sposób to jest mistrz!

_________________

Możesz spróbowac odpalić z zgodnością z systemem.

Jeśli chodzi o połączenie z internetem , to zainstaluj sterowniki do modemu jeśli z niego korzystasz , a połączenie skonfiguruj ręcznie .

Co masz na myśli? przeciez pisze ze sie nieda zainstalowac bo wyskakuje error ze program jest niezgodny z vistą…Hmm sterowników? moze ale wątpie…neta mam z AOL(american online) i wątpie ze znajde sterowniki do tego dla visty…

Prędzej znajdzisz tam jak do modemów TEPSy

lol nikt nie wpadl na prosta odpowiedzi mojego pytania xD A wiecie jak zainstalowac na xp’ku zeczy z wina 98,2000,me? Poprostu wchodzi w wlasciwosci pliku,i dajesz(cos w tym rodzaju) 'Uruchom ten program jako:

Windows 98

Windows 2000 itp.

Tak samo jest w viscie! Wszedlem w wlasciwosci programu ktorego niemoglem zainstalowac,i wybralem 'Uchuchom ten program jako: Windows XP ! i dziala…lol ciekawe dlaczego nikt na to nie wpadl xD

Lancast a co napisał

:x

Proszę poprawić błędy - na forum używamy polskiej pisowni.

Jak to nie a :