Aplikacje zawieszają się i pokazują błędy

(Kacper1344) #1

Witam.Od niedawna mam taki problem że dużo aplikacji rzuca błędami i sie strasznie muli.Instalowałem różne programy i wszystkie w czasie instalacji mają ''zware'' a potem uruchamiają sie 10 minut.Nie wiem co się dzieje ale to wkurzające.Syfu napewno nie mam bo skanowałem kompa różnymi programami i niedawno dawałem loga i był czysty.Bardzo proszę o pomoc.

(Agatonster) #2

kacper1344 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jakie błędy ?, przeglądałeś Podgląd zdarzeń ?

Start - uruchom - wpisz eventvwr - OK i pokaż szczegóły błędów, które występują najczęściej; są na czerwono - System error, Aplikacja error.

(Pawel Pieczyrak) #3

Jaki masz system operacyjny, podaj konfigurację kompa, wykonaj defragmentację dysku i przeskanuj dysk twardy w poszukiwaniu błędów

(Kacper1344) #4

Widnows xp Home edition SP2,Intel Core 2 Duo 2.33Ghz 2 gb ram wykonałem defragmentacje dysku i zrobiłem skan w poszukiwaniu błędów nic nie znalazło a problem jest cały czas

(me@djohnsc) #5

Witam

Spróbuj wykonać optymalizacje komputera według tych i tych porad.

Może to chociaż coś da.

Pozdrawiam

(Kacper1344) #6

komputer przyspieszył strasznie,aplikacje sie szybko uruchamiaja ale nadal są błędy :frowning: dzięki za pomoc :slight_smile:

(system) #7

a spróbuj odinstalować te programy wykonać jeszcze raz te porady co podał me@djohnsc i to a potem ponownie zainstalować te programy. Może pomóc.

PS. Co to za programy??

(Kacper1344) #8

Internet expolrer,gadu-gadu,mozilla firefox winamp. i czesto w czasie instalacji różnych programów wyskakuja błędy

(system) #9

Jak wynika z Twojego posta to na kompie był syf. Zamieściłeś marnego loga z HijackThis, który nie listuje obecnie bardzo wielu infekcji i twierdzisz, że komputer jest czysty.

A gdzie jest log z ComboFix, o który byłeś proszony?

Proponuję Ci zastosować na początek Dr.WEB CureIt!, a następnie użyć ComboFix.

(Kacper1344) #10

Przy uruchamianiu ComboFix wyskakuje błąd.Czy znacie moze jakis inny program (podobny)