APPCRASH, Windows 7 64 bit, Program VCSystemTray przestał działać

Od jakiegoś czasu, tak już od kilku dni właściwie widzę na monitorze ten komunikat Program VCSystemTray przestał działać. On się powtarza wiele razy, tak może co ok10 min. Dokładnie nie wiem co ten komunikat oznacza, nic takiego się nie dzieje prócz tego że jest to irytujące czemu ten komunikat wyskakuje. Zawsze klikam zamknij program i okno znika.
Na laptopie chciałem mieć aktualne programy dla mojej wersji sprzętu sony vaio VPCEB3Z1E.
Instalowałem vaio care ze strony producenta laptopa. Jeszcze jakieś inne programy ze strony które uważałem że będą potrzebne, nie pamiętam jakie ale jak znalazłem nowszy to zamieniałem zamiast starszego.

Kłopot ma usługa windows defender, bo jest zatrzymywana jeszcze przed skanowaniem. To już mnie niepokoi. Nie zrozumiałe jest to że nie mogę dłużej zatrzymać okna z właściwościami komputera gdyż po kilku sekundach od uruchomienia okno się zamyka i zostaje małe okienko z informacją Eksplorator windows z opcją uruchom ponownie program, nie wiem dlaczego to się pojawia i niepokoi mnie stan systemu czy czegoś nie strace czy dane są bezpieczne.
Czy mój system może być ładny i czysty?
Pliki załączam, przeczytałem informację że trzeba uruchomić program FRST64.

Dlaczego nie mogę wgrać załącznika? Nie mogę teraz pokazać plików które wygenerował program FRST64

Wrzuć logi na http://wklejto.pl/ i podrzuć linki.

Czy są widoczne te pliki?

FRST
Addition
Shortcut

Tak, ale brakuje ukośników.

Doczytam w przyklejonych postach i poprawie co trzeba, bo trochę nie bardzo wiem co muszę zrobić.

Przeczytałem informację iJuliusz o ukośnikach, już to poprawiłem.
Czy teraz jest dobrze?

FRST hasło: 1231
Shortcut hasło: 1231
Addition hasło: 1231

Witaj.
W logach widać, że masz niekompletne sterowniki, co może mieć wpływ na działanie programów.
Są również bardzo stare informacje o wykryciu trojana, uwzględniłem to pliku naprawczym.
Widziałem, że instalowałeś programy Malwarebytes, jeśli skanowałeś to jaki był wynik?

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\Adam_T\Desktop
    fixlist.txt (12,5 KB)
    “Plik naprawczy został wykonany w FiRST Editor 1.07b © ijuliusz.pl”
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. Po restarcie wklej plik wynikowy.

iJuliusz witaj,

dziękuję za plik. Oto co FRST zostawił po tym jak uruchomiłem napraw.
Fixlog hasło: 1231

Też widzisz że mam niekompletne sterowniki? Instaluje je ale teraz już nie wiem jak dobrze to zrobić. Ostatecznie będę chciał żeby serwis laptopów sony zrobił to dobrze.

Racja że mam Malwarebytes, zainstalowałem go ok 1tyg temu. Próbuję uporać się z tymi niedogodnościami różnym skanowaniem. Malwarebytes użyłem kilka razy. Za pierwszym razem wykrył 44 zagrożenia. Pokaże raport z programu z tego pierwszego skanowania. Kolejne skanowania już nic nie wykryły. Po tym 1 skanowaniu dużo plików było w kwarantannie, usunąłem je myśląc że tak trzeba, że trzeba się ich szybko pozbyć.
Malwarebytes raport hasło: 1231

iJulliusz powiedz mi proszę czy wszystko dobrze już wygląda?

Jeszcze pokazuje mi się komunikat Program VCSystemTray przestał działać.
Właściwości komputera również się wyłączają i nie wiem czy z tym o czym wcześniej pisałem ma coś wspólnego bluescreen bo miałem go 2x w przeciągu ok 3h.

System nadal niestabilny, do tego MB wykrył wiele plików o losowych nazwach.
MB zaznacza również pliki pobrane z Asystentem z DP (są bezpieczne)

Sterowniki.
W takiej sytuacji, wymagane będzie pobranie sterowników z oryginalnej strony Laptopa.
Możesz sprawdzić w Menedżerze Urządzeń, które są nieaktywne.
Ponieważ ostatnie logi wygasły, nie mam więc wglądu.

Na jakim etapie aktualnie jesteś?
W razie problemów w ustaleniu właściwych sterowników, daj znać.

Dziękuję za odpowiedź.
Zrobię o czym piszesz. Jeszcze raz będę instalował sterowniki, tak jak to umiem.
Zajmę się tym jutro.

Zacznij od sterowników Chipset Inf