Apple in ear// prosze o pomoc, jeśli ktoś ma również!

(diabelek33) #1

Witam, mam problem otóż kupiłem na allegro apple in ear

i teraz pytania są takie:

1. miałem mieć mikrofon + pilot, niestety go nie mam - tzn. na pudełku jest

2. Czy te słuchawki działają poprawnie tylko z ipodem ? Gdy wcisnę kabel do końca niestety dźwięk jakby się rozszerza i bardzo słabo wszystko słychać czasami tylko melodię bez słów... wciskam kabel w komputerze i moim Creative zen v plus wiec, sam nie wiem

Proszę o szybką odpowiedz i pomoc, wszelkie błędy usunę szybko

(Bigkoras) #2

Gratuluję kupna podróbek.

97% słuchawek na allegro typu Apple, Sony itd to podróbki

(diabelek33) #3

tylko ze jako w opisie było napisane iż jest to apple in ear, a jest to podróbka, moge się ubiegać o zwrot pieniędzy?

jako iż produkt nie zgadza się z opisem.

(Db2524) #4

Na pewno wszystko co kupiłeś przez internet masz prawo zwrócić bez podania przyczyny do 10 dni po zakupie.

Powiadasz, że z iPod'em działają poprawnie, a z innymi urządzeniami już nie?

Znajomy ma telefon SAMSUNG Wave i też dołączone słuchwaki działają dobrze tylko w tymże telefonie. Efekt jest taki jak opisałeś wyżej.

Natomiast słuchawki z mojego iPhone'a (chyba takie same jak do iPod'ów dają) działają dobrze na każdym urządzeniu.

(diabelek33) #5

DSC02728.jpg?t=1280824574

http://i419.photobucket.com/albums/pp27 ... 1280824574

na tym zdjęciu widać nawet, bo takie opakowanie dostałem ze powinien być mikrofon i pilot, mikrofon chyba jest ( ale nie działa ^^ ) ale remote controll'a nie ma, a nawet w instrukcji obsługi jest pokazany jak uzywać pilot.

napisałem do tego dobrego człowieka o mozliwosc oddania pieniędzy poniewaz towar nie zgadza się z opisem zobaczymy co odpisze, jesli napisze ze nie, najpierw uzyje centrum rozstrzygania sporów, a następnie pójdę na policje o ile bedzie taka potrzeba.

Ew. sie przejade bo to tylko 20km.

(Db2524) #6

Pilot powinien być na kablu i wyglądać tak: 2d2hh51.jpg

Tutaj natomiast masz aukcję, w której sprzedawca zapewnia, że są to oryginały. Oczywiście też nigdy nie ma pewności, ale patrząc na zdjęcia jakie dołącza i porównując je do oryginalnych słuchawek z iPhone'a, to można powiedzieć, że wygląda wszystko tak samo (prócz samych słuchawek, bo to inny model). http://allegro.pl/item1190897767_slucha ... _ipad.html

Na twoim zdjęciu nie widać dokładnie, ale mam wrażenie, że wtyczka ma zaokrąglone krawędzie (takie były kiedyś, teraz są trochę większe i mają ostre krawędzie). I sam mini-jack powinien być trójkanałowy (słuchawki stereo + mikrofon).

(diabelek33) #7

rzecz w tym ze no wlasnie tam nie ma pilota, bo to co na zdjeciu to jest to mikrofon sam mikrofon

sprzedajacy zgodził się na zwrot po napisaniu mu w emailu ze złoze na policję i napisze do allegro

wniosek z tego, jak się uprze ktoś to zawsze da rade.

dziekuje wszystkim za pomoc, pozdrawiam.