Apple iPad Air 128GB

Witam Panie i Panowie!

Mam do sprzedania tablet Apple iPad Air o pojemności 128GB. Tablet został wygrany w konkursie ale z racji że już takowy posiadam w domu bardzo chętnie upłynnię ten. Tablet ma gwarancję producenta 12 miesięcy od momentu uruchomienia, a że nie został jeszcze nawet odfoliowany to cały ten okres gwarancyjny czeka na nowego właściciela. Kolorek to Space Gray (czyli czarny front i taki… ciemno szary tył). Wersja WiFi (bez złącza na kartę SIM). Wydaje mi się że system będzie w wersji iOS 7.0 (tak jak fabrycznie te tablety były sprzedawane) więc można aktualizować, a można nie :slight_smile: Interesująca mnie cena to 1850zł (nówki w sklepach przy tej pojemności chodzą po 2300-2400 więc myślę że fajna oferta). Sprzęt nie jest kradziony ani zablokowany (co można sprawdzić za pomocą oficjalnego testera Apple: https://www.icloud.com/activationlock/ podając numer seryjny urządzenia DMPLGA3EFK13).

Załączam zamkniętego i zafoliowanego pudełka (no bo co innego mogę sfotografować :D) oraz tabliczki znamionowej z pudełka (gdzie widać dane urządzenia oraz numer seryjny podany przeze mnie wyżej)

naPOcG.jpg