Apple, iPhony, pytanie, dystrybucja?

(Pinio150) #1

Witam serdecznie! A więc zaczynając od początku, Apple ma w swojej ofercie 4 modele iPhone'ów. W tym momencie najnowszy jest iPhone 4 i to on jest obecnie produkowany pełną parą. A poprzednie modele takie jak iPhone 1, 2 i 3 nigdzie nie można ich dostać nowych, pomijając prywatnych sprzedawców, którzy zostawili sobie ten telefon i przeleżał jakiś czas w szufladzie. Apple produkuje telefony- poprzednie generacje jak np iPhone 3G?

Bo nie mogę dostać nigdzie nowego iPhona 3G, hurtownie w ogóle jakieś prowadzą dystrybucję poprzednich egzemplarzy iPhona? Czy Apple produkuje tylko teraz iP4 a pozostałe modele jest to przeszłość. Bardzo mnie to nurtuje. Pozdrawiam. :stuck_out_tongue:

(Db2524) #2

U operatorów jest chyba tak, że sprzedawane są dwa ostatnie modele. Teraz już może być problem z 3G, ale 3GS jeszcze bez problemu powinieneś dostać.

(system) #3

idź do sklepu Apple i tam kup iPhone :slight_smile:

W moim mieście takowy sklepik jest, ostatnio tam będąc widziałem, że nadal sprzedają iPhone 3G i 3GS, z polityki Apple wnioskuje, że asortyment w każdym ich sklepie jest taki sam bezwzględu na lokalizację.

Jeszcze odnośnie iPhone 1g wydaje mi się, że Apple już ich nie sprzedaje.

Pozdrawiam

(Pinio150) #4

mPiter a ile kosztuje w takim sklepie Appla iPhone 3G i 3GS, możesz podać wszystkie konfiguracje, czyli iP 3G 8,16 ip... :wink:

bart25 a wiesz ile operatorzy kasują sobie za te telefony? :frowning:

a żadne hurtownie nie można kupić iP 3G lub 3GS? :slight_smile: :slight_smile:

(system) #5

nie wiem ile kosztuje bo najzwyczajniej nie patrze na cene... bo wiem ze nie kupie :slight_smile:

zajrzyj na www.apple.com/pl i poszukaj tam, byc moze beda ceny.

znajac Apple beda zaporowe ale na pewno taniej niż u OPÓW, poszukaj również na stronach internetowych RTV EURO AGD, Mix Electronics, Media MArkt z tego cos sie orientuję w którymś z tych sklepów jest prowadzona sprzedaż iPhone'ów, iPodów itd...

zajrzyj również na www.sprzedaztelefonow.pl (kiedyś tam kupowałem więc zaufany sklep)

Myślę, że za iPhone z 2koła nie zejdzie :slight_smile:

Pozdrawiam.

(Pinio150) #6

na sklepach typu rtv euro agd jest iPhon 3gs 16gb za 3,5tysiąca, także odpada, a na stronie appla nie ma cen iPhonów tylko iMacków i innych rzeczy ale tego czego szukam to nie ma wgl.

(Db2524) #7

Ceny są na stronie sklepu iSpot. Też bardzo wysokie.

Najlepiej kupić chyba od kogoś, kto wziął ten telefon na abonament na Allegro.

(Pinio150) #8

aha, czyli i tak jest dosyć drogo, ale cóż chyba się skuszę na tego iPhona, jest to coś pięknego, pozdrawiam temat do zamknięcia . :slight_smile: