Apple, iPhony, pytanie, dystrybucja?

Witam serdecznie! A więc zaczynając od początku, Apple ma w swojej ofercie 4 modele iPhone’ów. W tym momencie najnowszy jest iPhone 4 i to on jest obecnie produkowany pełną parą. A poprzednie modele takie jak iPhone 1, 2 i 3 nigdzie nie można ich dostać nowych, pomijając prywatnych sprzedawców, którzy zostawili sobie ten telefon i przeleżał jakiś czas w szufladzie. Apple produkuje telefony- poprzednie generacje jak np iPhone 3G?

Bo nie mogę dostać nigdzie nowego iPhona 3G, hurtownie w ogóle jakieś prowadzą dystrybucję poprzednich egzemplarzy iPhona? Czy Apple produkuje tylko teraz iP4 a pozostałe modele jest to przeszłość. Bardzo mnie to nurtuje. Pozdrawiam. :stuck_out_tongue:

U operatorów jest chyba tak, że sprzedawane są dwa ostatnie modele. Teraz już może być problem z 3G, ale 3GS jeszcze bez problemu powinieneś dostać.

idź do sklepu Apple i tam kup iPhone :slight_smile:

W moim mieście takowy sklepik jest, ostatnio tam będąc widziałem, że nadal sprzedają iPhone 3G i 3GS, z polityki Apple wnioskuje, że asortyment w każdym ich sklepie jest taki sam bezwzględu na lokalizację.

Jeszcze odnośnie iPhone 1g wydaje mi się, że Apple już ich nie sprzedaje.

Pozdrawiam

mPiter a ile kosztuje w takim sklepie Appla iPhone 3G i 3GS, możesz podać wszystkie konfiguracje, czyli iP 3G 8,16 ip… :wink:

bart25 a wiesz ile operatorzy kasują sobie za te telefony? :frowning:

a żadne hurtownie nie można kupić iP 3G lub 3GS? :slight_smile: :slight_smile:

nie wiem ile kosztuje bo najzwyczajniej nie patrze na cene… bo wiem ze nie kupie :slight_smile:

zajrzyj na www.apple.com/pl i poszukaj tam, byc moze beda ceny.

znajac Apple beda zaporowe ale na pewno taniej niż u OPÓW, poszukaj również na stronach internetowych RTV EURO AGD, Mix Electronics, Media MArkt z tego cos sie orientuję w którymś z tych sklepów jest prowadzona sprzedaż iPhone’ów, iPodów itd…

zajrzyj również na www.sprzedaztelefonow.pl (kiedyś tam kupowałem więc zaufany sklep)

Myślę, że za iPhone z 2koła nie zejdzie :slight_smile:

Pozdrawiam.

na sklepach typu rtv euro agd jest iPhon 3gs 16gb za 3,5tysiąca, także odpada, a na stronie appla nie ma cen iPhonów tylko iMacków i innych rzeczy ale tego czego szukam to nie ma wgl.

Ceny są na stronie sklepu iSpot. Też bardzo wysokie.

Najlepiej kupić chyba od kogoś, kto wziął ten telefon na abonament na Allegro.

aha, czyli i tak jest dosyć drogo, ale cóż chyba się skuszę na tego iPhona, jest to coś pięknego, pozdrawiam temat do zamknięcia . :slight_smile: