Aprouter czy to dobra marka?

Witajcie

Jestem zielony w sieci, ale mam takie pytanie, czy te routery są dobre, bo dużo mnie kosztował jak dostawca zakładał mi internet nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat mój router wygląda tak, ale nie wiem czy ten model http://www.wisp.pl/galerie/c/cc-c-wa-22 … er_115.jpg

A, gdy admin sieci go konfigurował widziałem taki obraz http://www.elektroda.pl/rtvforum/files- … r_1180.jpg

Kendal ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

jak działa to jest dobry a jak się popsuje to będzie zły - nic nie jest wieczne.

dla jednej osoby on jest dobry a dla drugiej zły.

Nie jest to znana marka (jej nazwa także nie jest zbyt wymyślna - pewnie produkuje access pointy, czyli AP-ki oraz routery, stąd AProuter), więc nie odpowiemy na to pytanie.

Jeśli będzie działać, to zapewne dobra. Żadna marka nie jest zupełnie zła, wiele osób korzysta np. z odtwarzaczy DVD Manty albo zasilacza Tracera i nie narzekają. A router to nie zasilacz, nie spali ci kompa :slight_smile:

przecież to jest jakiś klon BlackBoxa.BlackBox jest dosyć popularny u WISP pełniąc rolę “końcówki sieci” u klientów.Sam mam takiego na strychu i ponad 2 lata bez problemu zasuwa.

o proszę nawet fota taka sama: http://www.allegro.pl/item694337208_bla … bb54g.html

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :smiley: