Apteka internetowa gdzi mozna kupić metanabol

witam muszę kupić metanabol bo mi lekarz przepisał i u mnie w mieście ani w okręgu ok 60 km nigdzie niema, nie sprowadzają tego typu specyfików i mam pytanie czy znacie aptekę jakąś internetową gdzie można ten lek kupić

oczywiście mam receptę na niego

A jak chcesz kupić lek na receptę przez neta ??

Apteki internetowe z reguły sprzedają leki dostępne bez recepty.

BTW czy nazwa specyfiku jest prawidłowa bo Google milczą na ten temat ??

http://www.google.pl/search?q=metanalol … =firefox-a

nie ma żadnego problemu , przesyłasz receptę pocztą wcześniej uzgadniając taką operację z apteką i już .

coś pan nie uważnie czyta , choć w temacie jest błąd to w opisie jest ok

http://www.google.pl/search?q=metanabol … =firefox-a

To pokaż mi teraz uważny panie aptekę która sprzedaje sterydy przez neta :stuck_out_tongue:

http://www.sfd.pl/Prawo_farmaceutyczne_ … 82687.html

koksy przez internet hehhe a to dobre

drogi kolego nie odnosiłem się do środka , który jest poszukiwany przez

ale do możliwości kupna leku na receptę przez aptekę " internetową " a to jest nadal legalne w naszym kraju .

tu jest opis na jakiej zasadzie działa taka apteka

Centrum Pomocy Domzdrowia.pl

< Strona główna Centrum Pomocy DomZdrowia.pl 	


Warunki zakupu leków na receptę

Poznaj procedurę przy zamawianiu leków na receptę


Aby dokonać zakupu leku na receptę, należy:


    * Odszukać w naszym serwisie lek zapisany przez Twojego lekarza na recepcie.

    * Dodać go do koszyka.

    * Wybrać formę płatności (np. płatność elektroniczna, karta kredytowa, płatność przy odbiorze).

    * Wybrać formę dostawy (odbiór osobisty lub zamówienie kuriera).

    * Potwierdzić złożenie zamówienia i wybór formy dostawy.

    * Niezwłocznie po złożeniu zamówienia wysłać listem (zwykły, polecony) do Domzdrowia.pl oryginał recepty dotyczącej kupowanego leku.

    * Po otrzymaniu oryginału recepty, jej poprawnej weryfikacji oraz po otrzymaniu płatności (o ile nie została wybrana opcja za pobraniem.), Domzdrowia.pl przekazuje zamówionej przez Klienta firmie kurierskiej paczkę w celu dostarczenia jej pod wskazany adres.


Co należy wiedzieć?


    * Zamówienie realizowane jest dopiero po otrzymaniu oryginału recepty oraz jej poprawnej weryfikacji z zamówieniem.

    * Wszystkie zamówienia przekazywane są Klientowi zgodnie z jego wyborem formy dostawy (odbiór osobisty lub za pośrednictwem zamówionego kuriera).

    * Zamówienia zawierające leki na receptę realizowane są tylko na terenie Polski i tylko za pośrednictwem firmy kurierskiej na zlecenie Klienta. Można je też odebrać osobiście.

    * Jeśli Klient wskaże Kuriera jako dostawcę przesyłki, ten dostarcza produkty wyłącznie w dni powszednie do godziny 17:00.


    * Terminy ważności recept:

      Informujemy, że zgodnie z obowiazującymi przepisami recepty tracą swoją ważność po upływie:

      » recepty na antybiotyki: 7 dni od daty wystawienia

      » pozostałe środki (dostepne w domzdrowia.pl): 30 dni od daty wystawienia.

wiem że można kupić leki na recepte przez neta ale szukam apteki która sprzedaje właśnie ten lek

Przecież masz jak byk wypisany paragraf w moim poście powyżej że jest zakaz sprzedaży sterydów przez internet :!: :!: :!:

a chyba jest zakaz prowadzenie aptek przez internet?no a sterydy na recepte dostaniesz w każdej aptece po wczesniejszym zamówieniu bo maja obowiazek sprowadzenia leku ktory jest wypisany na recepcie

no ale w hurtowniach nie ma bo firma produkująca prze jakiś czas miała zastuj i nie produkowała tego leku więc może gdzieś mają rezerwy

To spytaj się lekarza czy by ci nie zapisał czegoś innego… o podobnym działaniu itp.

wybrałeś najgorsze ******** ze wszystkich dostępnych :),

jeżeli chcesz sobie zniszczyć zdrowie na starość to zachęcam do kupna,

jeżeli chcesz dożyć sędziwego wieku - nawet o tym nie myśl.