AQQ 1.4.8 i nie przesuwające się okna

Witam.

Zainstalowałem sobie właśnie na moim XP’ku, pakiet “Vista Mizer”, który zmienia wygląd na Vistę.

Po tym zabiegu jak korzystam z jakiegoś stylu na AQQ (wersja 1.4.8) to nie mogę przesuwać okna listy kontaktów oraz samego okna z rozmową.

Jak zmieniam na styl systemowy to mogę bez problemu przesuwać okienka, jednak po zastosowaniu innego stylu dzieje się to co wyżej napisałem.

Próbowałem odinstalować Vista Mizer’a, jednak nic to nie dało, nadal AQQ nie dało się przesuwać i jestem raczej pewny, że to nie przez tą aplikację się stało,

bo przecież inne aplikacje korzystające z systemu skórek/themeów/itd. również by nie dawały rady się przesuwać, a jednak działają bez problemu.

Co może być nie tak ? Może coś w AQQ się pochrzaniło ? Widziałem więcej osób ma podobny problem, ale z wersją 2.0, jednak przyczyna prawdopodobnie będzie taka sama, i lekarstwo zapewne też.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Przeinstalowałeś AQQ? Usuń te co masz teraz, przeczyść kompa CCleanerem, wgraj od nowa tą wersje.

Przeinstalowanie nic nie da. AQQ wysypuje się przy przesuwaniu, gdy mamy mocno zmodyfikowany graficznie system. Najlepszym rozwiązaniem byłoby poszukanie motywu, który nie powoduje problemów i rezygnacja z programów mocno ingerujących w pliki systemowe, jak Vista Mizer właśnie.

Hmm…rozumiem.

Tylko, że jak odinstalowałem tego Vista Mizer’a to nadal było tak samo.

Zapewne została jakaś modyfikacja, która mu przeszkadza. Tylko która ? :confused:

A nie wiecie może, co dokładnie mu przeszkadza ? Bo zawsze używałem graficznie zmodyfikowanego Windows’a i nigdy nie miałem tego problemu.

Dopiero po zainstalowaniu tego Vista Mizer’a, no ale tak jak mówię, po jego usunięciu nadal było to samo, nawet na standardowym stylu Luna.

Vista Mizer zmienia tylko ikony , wgrywa styl, no i ekran logowania i tyle.

Jak macie jakieś pomysły to piszcie.

EDIT

Nagle mi zaczęło działać :o Nie mam pojęcia co zrobiłem…poprawka…nic nie zrobiłem !

Nie mam pojęcia o co chodzi, ale działa :slight_smile: W każdym razie jak macie pomysły to piszcie, bo zapewne powtórzy się ten problem.