AQQ 2.0 gdzie się podziała ikonka do wybierania nr tel


(Alfa1978) #1

jak w temacie !

w poprzedniej wersji AQQ była możliwość zadzwonienia na komórkowe nr i stacjonarne itd :expressionless: a w tej wersji szukam i nie widzę gdzie kliknąć, żeby się fonwapster otworzył,i mógłbym zadzwonić podając nr tel a na koncie mam ok 9 zł z tego co pamiętam :roll: co ta wersja nie posiada tego i nie będzie posiadać nigdy ? :frowning: co.. extra dla tej usługi trzeba powrócić i zainstalować poprzednia wersje komunikatora AQQ :-o :o w tej wersji 2.0 widzę tylko że jest możliwość wysyłania samych sms,a zadzwonić na telefony.. nie da rady #-o


(Persifall) #2

Być może to błąd; możesz go zgłosić.


(Alfa1978) #3

Persifall , ok problem-błąd zgłosiłem,dziękuje za podpowiedz.. ich forum też się przyda :wink:


(VPN) #4

Na razie w AQQ 2.0 nie ma opcji dzwonienia na telefony i prawdopodobnie nie będzie.


(Alfa1978) #5

już nawet z starszej wersji AQQ przeniosłem tego plugina odpowiadającego za dzwonienie VOIP czy jak mu tam.. :expressionless: i po wrzuceniu do foldera plugins w AQQ 2.0 niestety tego pliku nie widać przy wybieraniu w ustawieniach AQQ..ehh szkoda :cry: a bardzo mi zależy na tym niestety,szkoda kasy,którą mam tam jeszcze na dzwonienie itp :stuck_out_tongue: Szkoda że im nowsze wersje wychodzą AQQ,to są po zbyte takich pluginów ,i nie ma możliwości dzwonienia a w starszej wersji jest taka możliwość,więc co? Trzeba na dzisiejszy dzień mieć obydwie wersje zainstalowane na dysku i już, beznadziejnie :expressionless:


(VPN) #6

Na to wychodzi, ponieważ wtyczki przeznaczone dla AQQ 1.x nie działają w AQQ 2.x. Są to dwa różne programy, podobne tylko z przeznaczenia i nazwy.

Sprawa z rozmowami telefonicznymi nie jest ostatecznie zamknięta, ale rodzi pewne problemy, dlatego jeśli w ogóle pojawi się taka funkcjonalność w AQQ 2.x to na pewno nieprędko.