AQQ - białe litery na białym tle okna rozmowy


(JUDGE) #1

Hej

Właśnie zainstalowałem na drugiej stacji roboczej AQQ. Mam jednak problem z oknem rozmowy, które jest białe. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że litery też są białe.

Gdy zmieniam skórkę (na jedną z tych dostępnych w standardzie), przy pierwszym otwarciu okienka rozmowy pojawia się prawidłowe tło (w zależności od skórki np. czarne czy niebieskie). Gdy je zamykam i włączam okno ponownie tło już jest białe i nic nie widać :frowning: Co więcej, gdy kieruję kursor na część górną okna rozmowy, pojawia się przy kursorze klepsydra.

Ktoś już przerabiał ten temat? Na innych komputerach nie ma problemu.

AQQ 2.4.2.10

System XP


(Alext2150) #2

Witam

Ja mam akurat tą samą wersje AQQ i system XP i nigdy nie spotkałem się z takim problemem. Jeśli chcesz dodatkowo wiedzieć to posiadam skórkę Standard v2.4 i mam wszystko w porządku. Może spróbuj przejść na tą wersje skórki, jeśli to nie pomoże albo chcesz inną to wejdź w zakładkę w ustawieniach WTYCZKI i ściągnij sobie inne kompozycje.

Podsumowując u mnie przynajmniej problemów nie ma.


(JUDGE) #3

Już wiem w czym problem. Po przekopaniu forum AQQ okazało się, że to dość popularny feler związany z… brakiem Internet Explorera 8.

Tak więc gdyby ktoś miał ten sam kłopot, nalezy zaktualizować IE.

Temat można zamknąć.