AQQ czy Tlen?

AQQ czy TLEN ?? który jest lepszy??? i który zrzeza najmniej!!i nie spowalnia systemu???a i który jest bezpieczniejszy??

Złączono Posta : 07.04.2006 (Pią) 14:47

a i chodzi mi tylko kóry obsługuje GG???i który ma więcej ■■■■■ółek np.emotki,wtyczki??

Proponuję zainstalować jeden i drugi komunikator i samemu podjąć decyzję bo tego typu zapytania spowodują za chwilę walki pomiędzy zwolennikami jednego lub drugiego programu. Każdy ma swoje plusy i minusy i każda osoba ma własny gust dzięki czemu to co się podoba jednej osobie niekoniecznie musi się podobać innej

dla kazdego cos innego :P… ja mam obydwa zainstalowane :slight_smile: i kozystam z AQQ a przy okazji kominikuje się z ludzmi z AQQ gg i tlena, dla mnie wygodny i co jakis czas dostaje sie od wapstera kod dzieki ktoremu mozna za darmo sciagac bajery do telefonow :):slight_smile: jakbys sie zdecydowal na AQQ i moglbym ci w czyms pomoc to wal na AAQ:3209046, AQQ zjada u mnie prawie 2 mb ramu a tlen prawie 12 :expressionless:

ja ściągam AQQ spyrałem kolege i jest ładniejszy i ma więcej emotek a ja to lubie

Tlen ma w sobie fajnego klienta poczty, a Konnekt i tak jest najlepszy:) -voip,jabber,gg,tlen,klan,… cos pominąłem? : :lol:

chuckNoris mam dwie prośby

  1. Proszę zacząć pisać poprawnie - inaczej tematy będą usuwane

  2. Używać wyszukiwarki

Jeśli jesteś zainteresowany AQQ

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46468

:o u mnie tylko 1.5 MB

a da sie jakoś importować listę GG do AQQ???jak tak to jak??

zdecydowanie AQQ sam go mam i polecam :slight_smile:

Hmmm… dobre pytanie

ale ja polecam Tlena ale AQQ też może być :wink:

ja sie blokuje kogoś na AQQ??

chuckNoris zajrzałeś do linka, którego ci podałem ??

Kontakty --> Importuj --> i wybierasz opcje. Oczywiście wcześniej musisz z GG wyeksportować kontakty

Moim zdaniem aqq bo możesz sie łączyć z tymi z aqq icq tlena i gg a z telena to nie jestem pewnien bo go nie używam ale napewno w tlenie można z tymi z gg

W Tlenie mozna bez instalowania żadnych dodatkowych wtyczek z gg. A są jeszcze wtyczki do icq i pamiętam, ze chyba jeszze z wpkontaktem lub aqq :?

W AQQ również - wtyczki potrzebne są jedynie do WPKontaktu (Spik) i Tlena. GG, ICQ jest na starcie

Zdecywdowanie AQQ jest to spuer komunikator z wieloma wtyczkami itd

Ja stanowczo AQQ tlen ma malo sieci AQQ ma 4 lub piec i ma podloczenie do gg zreszta tlen tez a oto zalety AQQ : ladne menu , duzo opcji , duzo emotikonow ( mozna ustawiac tlo komunikatora bardzo bardzo bardzo duzo bo ma podloczenie do kilku sieci WADy AQQ : w praktyce niewidzoczne i polecam AQQ ale oczywiscie zalecam przetestowanie obu komunikatorow

ja jeszcze godzine temu miałem konnekta. ściagnełem wtyczki do niego i nie chciał juz wstac. no to wywaliłem i zainstalowałem tlen.pl po skonfigurowaniu wszystkiego mozna zauwazyc, ze jest lepszy do konnekta spro lepszy a z konnekta korzystałem 0,5 roku więc cos wiem…

Tlen jest lepzy od AQQ bo AQQ tez testowałem i jak narazie tlen.pl wypada najlepiej :slight_smile: :stuck_out_tongue:

no ja miałem tlen i nic nie miał dobrego emotki do kitu które lubie i instaluje AQQ

:?

Czytałeś link, który podałem ??