AQQ i Tlen - Łączenie z GG

Łączę się z siecią GG przez AQQ i zauważyłem taki problem że zaraz po włączeniu AQQ i rozpoczęciu rozmowy z kimś z GG co kilka minut mnie rozłącza(w tym momęcie to co pisze mój rozmówca już do mnie nie dotrze) dzieje się tak przez jakieś 20 min od rozpoczęcia rozmowy potem powoli ustaje.

Myślałem że to wina AQQ więc zainstalowałem Tlena i tam to samo (strasznie denerwujące to jest),więc pewnie to wina serwerów GG.

U mojego rozmówcu który ma oryginalne GG się tak nie dzieje.

Macie jakieś konkretne wyjaśnienie tego fenomenu :), u was też się tak dzieje? Może jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

Pozdrawiam

Ja bym zwyczajnei normalnie na początek mineił hasło do serwera GG i zobaczymy… Moze ktoś wchodzi na twoje GG i Cie naj zwyczajniej w świecie wyrzuca.

A spróbuj używać oryginalnego, najnowszego GG…

Patrz uważnie czy się nie rozłącza…

Na 90% zakupiłeś niedawno router :mrgreen: ?

Niestety coś się dzieje podczas korzystania z gg przy routerze gdyz mojemu bratu również podobne rzeczy się dzieją odkąd go zakupiliśmy

Ostatnimi czasy brat stworzył sobie całkowicie nowe konto w windows xp oraz zreinstalował gg na najnowszą wersję 7.1 i problem już nie występuje

AJU masz racje:) Zakupiłem, a raczej zmieniłem bo wcześniej niełem SDI a teraz mam Neostrade 512 dzielimy ją z sąsiadem:) na tamtym wcześniejszym było ok (musze się spytać sąsiada czy u niego wszystko gra)

Czyli jedyne moje wyjście to przesiadka na oryginalne gg? Już wole przekonać ludzi z którymi gadam na gg(nie ma ich za wielu) do AQQ a sieć GG mieć jako awaryjną:)

Pozdrawiam

Niekoniecznie. Wyłącz firewalla w routerze.

Następnie utwórz całkowicie nowe konto w systemie windows.

Panel sterowania=>konta użytkowników=>utwórz nowe konto.

Następnie zaloguj się na to konto i poużywaj sobie gg na nim.

Nie wiem jak Tobie, ale mojemu bratu to pomogło. :wink:

PS.

Wiesz, że to nielegalne :x