AQQ + Vista = mulenie kompa

Witam,

Posiadam AQQ, które pobiera mi nawet czasami połowę procesora. Nie wiem, co mam zrobić z tym o to problemem. Oczywiście najwięcej pobiera mi procesora podczasania do kogoś

Napisałem komentarz do autorów AQQ, ale oni mi na razie nic nie odpisali. Może wy użytkownicy forum poradzicie mi coś oprócz odinstalowania AQQ.

Z góry dziękuję.

Brak podstawowej informacji, czyli dokładnej wersji AQQ jaką posiadasz. Autor AQQ jest jeden i gdyby miał każdemu odpisywać to nic innego by nie robił. Zresztą, problemy zgłasza się na forum AQQ, a nie w komentarzach na stronie pod newsami.

Źle mnie zrozumiałeś, komentarz po odinstalowaniu (ponieważ już parę razy próbowałem odinstalować, przeczyścić rejestr, zainstalować od nowa = nic nie dało). Posiadam wersję najnowszą 2.0.2 Build 27 RC2 … ale to bez różnicy ponieważ i na stabilnej i na jakiejkolwiek testowej tnie mi się wszystko.

Problem leży prawdopodobnie w reklamie flashowej. Zobacz ten wątek na forum AQQ:

http://forum.myportal.cn.net.pl/index.p … opic=16228

Aha, więc nie da sie nic z tym zrobić :(. Dziękuję za odp.

Możesz usunąć reklamy, co zaleca w takim przypadku sam Autor, jednak należy pamiętać, że jest to niezgodne z licencją AQQ.