AQQ2 Czy istnieje jakaś wersja bez reklam?

Hej!

W ostatnich newsach wyczytałem o AQQ 2 no i program mi się spodobał i tu rodzi mi się pytanie - czy istnieje wersja tego komunikatora bez reklam? Ponieważ pełno tam tego wapstera :confused:

EDIT

Lol przypadkiem znalazłem screen z jakiejs innej wersji nie posiadającej reklam o_O

gallery/image_page.php?album_id=4&image_id=390

Nie ma wersji bez reklam, ale jest kilka innych naprawdę darmowych komunikatorów, które nie mają reklam np. polski Konnekt, Miranda czy też Evermotion.

No jutro może posprawdzam te programy głównie zależy mi na jabberze.

PS:a po za tym AQQ fajnie wygląda :]

A w czym Ci te reklamy tak przeszkadzają ? :>

Np. mnie żadne reklamy nie przeszkadzają - a w killerach przeważnie jest 95% wirusów. :slight_smile:

Sprawdż i zastanów się czy warto. :wink:

XMan , ale co ty mi pokazujesz ?? :smiley:

Jaki jest związek pomiędzy podanymi przeze mnie wyżej przykładami banner killerów, a dodatkami do GG typu PowerProject czy Strong GG ??

Zresztą pokazałeś przykład alarmów na najbardziej badziewnych programach antywirusowych jakie znam 8)

Trochę mnie postraszyliście z tymi wirusami ale jak zawsze wodolejstwo :stuck_out_tongue: Teraz testuje tego Evermotion’a - fajnie wygląda :smiley:

EDIT

Blee już mi nie pzypadł do gustu :wink: wygląda jak iphone troche mnie to denerwuje… Sprawdzam kolejnego :wink:

leee ta wtyczka do AQQ nie dziala o_O

Wirusów może nie mają, tylko używanie “killerów do reklam” jest nie zgodne z licencją programów - czy to Gadu-Gadu czy Aqq2.

Ktoś tu chyba zapomniał jakie zasady tu panują.

Jeszcze raz padnie link do “killera” a posypią się warny!

impassive, przeczytaj pw.

A za dalszą dyskusje zostaniesz nagrodzony.

polecam pidgina, wersja portable dostępna ze strony portableapps.com, obsługuje wiele sieci w tym gg , jabber itp, nie ma reklam.

Dobra dzięki, po testowałem te komunikatory i zostanę przy AQQ :slight_smile:

Używanie promowanych na dobreprogramy.pl vLite czy nLite też jest niezgodne z licencją Windows. I co z tego?