AQQ2 Czy istnieje jakaś wersja bez reklam?

(Krzkaczor) #1

Hej!

W ostatnich newsach wyczytałem o AQQ 2 no i program mi się spodobał i tu rodzi mi się pytanie - czy istnieje wersja tego komunikatora bez reklam? Ponieważ pełno tam tego wapstera :confused:

EDIT

Lol przypadkiem znalazłem screen z jakiejs innej wersji nie posiadającej reklam o_O

gallery/image_page.php?album_id=4&image_id=390

(Morphdreamer) #2

Nie ma wersji bez reklam, ale jest kilka innych naprawdę darmowych komunikatorów, które nie mają reklam np. polski Konnekt, Miranda czy też Evermotion.

(Krzkaczor) #3

No jutro może posprawdzam te programy głównie zależy mi na jabberze.

PS:a po za tym AQQ fajnie wygląda :]

(Skr3czu) #4

A w czym Ci te reklamy tak przeszkadzają ? :>

(XMan) #5

Np. mnie żadne reklamy nie przeszkadzają - a w killerach przeważnie jest 95% wirusów. :slight_smile:

Sprawdż i zastanów się czy warto. :wink:

(pakeroso) #6

XMan , ale co ty mi pokazujesz ?? :smiley:

Jaki jest związek pomiędzy podanymi przeze mnie wyżej przykładami banner killerów, a dodatkami do GG typu PowerProject czy Strong GG ??

Zresztą pokazałeś przykład alarmów na najbardziej badziewnych programach antywirusowych jakie znam 8)

(Krzkaczor) #7

Trochę mnie postraszyliście z tymi wirusami ale jak zawsze wodolejstwo :stuck_out_tongue: Teraz testuje tego Evermotion’a - fajnie wygląda :smiley:

EDIT

Blee już mi nie pzypadł do gustu :wink: wygląda jak iphone troche mnie to denerwuje… Sprawdzam kolejnego :wink:

leee ta wtyczka do AQQ nie dziala o_O

(Persifall) #8

Wirusów może nie mają, tylko używanie “killerów do reklam” jest nie zgodne z licencją programów - czy to Gadu-Gadu czy Aqq2.

(adpawl) #9

Ktoś tu chyba zapomniał jakie zasady tu panują.

Jeszcze raz padnie link do “killera” a posypią się warny!

impassive, przeczytaj pw.

A za dalszą dyskusje zostaniesz nagrodzony.

(xomo_pl) #10

polecam pidgina, wersja portable dostępna ze strony portableapps.com, obsługuje wiele sieci w tym gg , jabber itp, nie ma reklam.

(Krzkaczor) #11

Dobra dzięki, po testowałem te komunikatory i zostanę przy AQQ :slight_smile:

(impassive) #12

Używanie promowanych na dobreprogramy.pl vLite czy nLite też jest niezgodne z licencją Windows. I co z tego?