Arachnofobia i inteligentne wyszukiwarki

(Miszkurka2000) #1

Jak inteligentne wyszukiwarki mnie denerwują. Wpisuję sobie "arachnofobia" żeby spokojnie o tym poczytać, a tam pod bezpiecznymi tekstowymi linkami jeszcze zdjęcia pająków bo może tego akurat szukam. Taaa jasne. Ufff moje serce.

Wiecie może jak to zmienić? Czy to jest inteligencja wyszukiwarki?

(Wincenty Pstrowski) #2

Może to forma takiej szybkiej, przymusowej terapii wstrząsowej i w tym tkwi "inteligencja" wyszukiwarki? :wink:

(system) #3

Hmm... Jakaś przeglądarka która nie wyświetla obrazów? Lub wyłączenie wczytywania obrazów jeśli to możliwe w jakiejś innej... To mi pierwsze przychodzi do głowy.

(MaRa) #4

Medytacja powinna pomóc.

Opera ma funkcję przeglądania bez wczytywania obrazków - taki mały trójkącik na prawo i w dół, obok paska powiększania.

(Auroth7) #5

W Chrome:

Opcje > Dla zaawansowanych > Ustawienia treści... > Nie pokazuj żadnych grafik :wink:

(Pioruns) #6

To nie tylko inteligencja wyszukiwarki, to także część terapii :slight_smile: Zobacz sam: http://pl.wikipedia.org/wiki/Arachnofobia

:smiley:

(Auroth7) #7

U mnie obrazki wyskakują tylko przy arachnofobii. Wszystkie inne nazwy fobii z wikipedii wpisane w google nie powodują ukazania się obrazków :slight_smile:

W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale, na mnie widok pająka na obrazku czy w grze nie robi żadnego wrażenia, co innego na żywo, wtedy nie mogę na niego patrzeć ;p. Więc mam jakby jakąś odmianę tej fobii.

Lecz nie wydaje mi się żeby te obrazki były tam w celach terapeutycznych.

(Miszkurka2000) #8

Jestem pewien, że terapia implozywna by mnie zabiła.