Arcabit obciążający komputer przy pierwszych chwilach po uruchomieniu

Witam serdecznie. Ostatnio nabyłem roczną licencję antywirusa(pakietu) firmy Arcabit, więc postanowiłem ją wykorzystać. Przy następnych uruchomieniach po instalacji powstał problem. Mianowicie po uruchomieniu Windows 8.1 i zalogowaniu się okazało się, że “Arcabit Main Service” zużywa większość procesora i dysku. Jednak to nie był koniec, później również aplikacja od AMD(sterowniki grafiki) i jakaś aplikacja Microsoftu(Document Cache?) wspólnie z Arcabitem zaczęły zużywać procesor i dysk. Po pewnej chwili sytuacja się normuje, jednak jest to po prostu dziwne.

“Normalne” zachowanie arcabita, nic na  to nie poradzisz.

Uruchamia się system a potem programy co w tym dziwnego.

A faktycznie, pewną kwestię poruszyłem zbyt ogólnikowo - 100% procesora i dysku zużywane po zalogowaniu… nic w tym dziwnego? Nie, to nie są ograniczenia sprzętowe bądź zamulony komputer(8 GB RAM, 4x3,2 GHz, komputer bez śmieci).

Arcabit wyleciał ale problem pozostaje przy aplikacji AMD, która nadal zjada procesor niestety jednak sytuacja normuje się szybciej.

Według mnie program zawiera dla siebie tyle ile potrzebuje w danym momencie ile potrzeba a im więcej tym szybciej zrobi swoje i się wyciszy