ArcaMicroScan,jak rozpocząć skanowanie

Witam.Mam pytanie,czy chcąc przeskanować tym programem komputer,muszę zatrzymać ochronę dostępową Avasta?

Dla pewności to zrób.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Jak chcesz przeskanowac system aplikacja ArcaMicroScan nie musisz deaktywowac Avasta. Niemniej jednak warto to zrobic by przyspieszyc proces przeszukiwania systemu :slight_smile:

Nie musisz (ja w podobnej sytuacji nie dezaktywuję antywirusa), ale licz się z tym, że programy mogą zacząć się “kłócić”, ale to na nic nie wpłynie negatywnie.

A jak mi znajdzie jakiego syfa,to co zrobić,czy automatycznie mi usunie,czy trzeba jakąś komendę mu zapodać.Jak rozumiem,jest to program po polsku.Jeszcze jedno pytanie,jak go uruchamiać,czy przy każdym uruchomieniem systemu on sam się uruchamia automatycznie,czy z ikonki utworzonej na pulpicie?

Gdy odnajdzie wirusa, to pokaże się komunikat i będzie do wyboru opcja “Delete”, bądź “Usuń”. Automatycznie nie usunie.

ArcaMicroScan, to skaner online. Nie uruchamia się wraz z systemem i nie posiada ochrony w czasie rzeczywistym.

Skaner online służy tylko do skanowania w poszukiwaniu wirusów. Uruchamiasz go z ikony na pulpicie. W momencie uruchomienia skaner wyszukuje uaktualnień bazy wirusów w Internecie.