Arcania: Gothic 4 Gdzie są czary?

(Mateusz4567) #1

Witam. Chciałbym dowiedzieć się gdzie w Gothic 4 są czary(zwoje). W instrukcji dołączonej do gry jest napisane że w zapiskach w ekwipunku ale ja po otwarciu ekwipunku nic takiego nie mam. Proszę o szybką odpowiedź. [-o<

(Konrad93) #2

Niestety nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale chciałbym wiedzieć co sądzisz o tej grze ? Czy warto ją kupić ?

(Mateusz4567) #3

Hmmm czy warto......?

Raczej tak bo przed premierą bym nie zamówił ale tak za bardzo to jeszcze sie nie wgrałem bo utknąłem w jaskini gdzie są pełazcze i wredne małe skubańce które reagują tylko na błyskawicę i nie przejdę tego bez tego czaru więc....

Instalka była troche zabugowana bo antywir trajana pokazał :x

A noi na full ustawieniach to sobie nie pograsz.

(Newton) #4

(Mateusz4567) #5

Po prawej stronie mam Broń dystansowa, Jednorazowe i Kluczowe Przedmioty. Nic takiego tam nie ma. Jak możesz to wrzuć link do jakiegoś screena gdzie widać te zwoje. (niezłą masz kartę Newton)

(Newton) #6

No niestety nie wrzucę bo aktualnie nie mam dostępu do swojego kompa i siedzę na laptopie a na nim nie ma szans odpalić gothika.

Ale pamiętam że w angielskiej wersji, wciskałem klawisz I, otwierało się okno inwentarzu i po prawej stronie, w górnym rogu był w quest items chyba, był napis scrolls. Zerknij na kluczowe przedmioty.

Te zwoje mają ikone zwiniętego arkusza papieru, koloru brązowego.

(Mateusz4567) #7

Dzięki były w kluczowych.