Arcania: Gothic 4 Gdzie są czary?

Witam. Chciałbym dowiedzieć się gdzie w Gothic 4 są czary(zwoje). W instrukcji dołączonej do gry jest napisane że w zapiskach w ekwipunku ale ja po otwarciu ekwipunku nic takiego nie mam. Proszę o szybką odpowiedź. ![-o<

Niestety nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale chciałbym wiedzieć co sądzisz o tej grze ? Czy warto ją kupić ?

Hmmm czy warto…?

Raczej tak bo przed premierą bym nie zamówił ale tak za bardzo to jeszcze sie nie wgrałem bo utknąłem w jaskini gdzie są pełazcze i wredne małe skubańce które reagują tylko na błyskawicę i nie przejdę tego bez tego czaru więc…

Instalka była troche zabugowana bo antywir trajana pokazał :x

A noi na full ustawieniach to sobie nie pograsz.

Po prawej stronie mam Broń dystansowa, Jednorazowe i Kluczowe Przedmioty. Nic takiego tam nie ma. Jak możesz to wrzuć link do jakiegoś screena gdzie widać te zwoje. (niezłą masz kartę Newton)

No niestety nie wrzucę bo aktualnie nie mam dostępu do swojego kompa i siedzę na laptopie a na nim nie ma szans odpalić gothika.

Ale pamiętam że w angielskiej wersji, wciskałem klawisz I, otwierało się okno inwentarzu i po prawej stronie, w górnym rogu był w quest items chyba, był napis scrolls. Zerknij na kluczowe przedmioty.

Te zwoje mają ikone zwiniętego arkusza papieru, koloru brązowego.

Dzięki były w kluczowych.