ArcaOnline co to jest?

(system) #1

Chciałem przeskanować za pomocą mks-a a tu niespodzianka.

Jakś firma arcabit przejeła mks-a?

Czy można bez ryzyka pobrać nowy skaner ze strony MKS-u?

(Duch) #2

albo tylko zmiana nazwy :smiley:

http://www.mks.com.pl/

(aero) #3

to juz dawno wiemy że firma arcabit przejęła mksa

(Drahalt) #4

kerimus bez obaw :wink:

To Mks pod inną nazwą :stuck_out_tongue: wpisz arcabit w szukajcie było pare tematów :slight_smile:

Pozdrawiam :smiley:

(Monczkin) #5

tak, można bez obaw

są na stronie dostępne również skanery takie, jakie dotychczas używaliśmy :slight_smile:

(luki) #6

Witam

Myślę że nie do końca tak jest . Pisałem do obsługi firmy MKS ( teraz już ArkaBit) i dostałem odpowiedź zwrotną że skaner Mks Online został całkowicie zastąpiony nowym skaneren Online ArkaBit. Dodatkowo zalecenia jakie dostałem to odinstalowanie komponentów Mks-a z twardego dysku .

To chyba wszystko na ten temat. :x

Pozdrawiam.

(system) #7

Dzięki za wyczerpujące informacje! :smiley:

(Monczkin) #8

to dlaczego nie nastąpiła takowa modyfikacja na stronie ??

to dlaczego na stronie nie znalazłem takowych informacji ??

czy wprowadziłem w błąd lub naraziłem na niebezpieczeństwo kogokolwiek, że używasz emotki :x

przedstawiłem dane jakie udało mi się zebrać na stronie domowej firmy

pozdrawiam

(fiesta) #9

Nikt nikogo nie przejmował

(luki) #10

Oczywiście że nie naraziłeś nikogo na niebezpieczeństwo ale podałeś informację która nie dotyczy skanerów On-line

Te informacje dotyczą chyba bazy wirusów dla skanerów zainstalowanych jako główne programy antywirusowe w komputerach użytkowników którzy posiadają licencję na mks-wir i ArcaVir. (czyli poprostu kupili w sklepie)

Napisz do nich to sam się przekonasz … ja tak zrobiłem :smiley:

Pozdrawiam

(a emotkę :x postawiłem przy swojej odpowiedzi …)

(Michal Lessner) #11

Tu żadna firma nikogo nie przejęła, MKs powstaje w firmie ArcaBit, a ta firma wypuściłą na rynek nowy produkt ArcaVir, więc Mks dalej będzie funkcjonował. Tu nie było żadnego połączenia firm, bo Mks i ArcaVir czawsze były i będą z jednej firmy…