ArcaOnline co to jest?

Chciałem przeskanować za pomocą mks-a a tu niespodzianka.

Jakś firma arcabit przejeła mks-a?

Czy można bez ryzyka pobrać nowy skaner ze strony MKS-u?

albo tylko zmiana nazwy :smiley:

http://www.mks.com.pl/

to juz dawno wiemy że firma arcabit przejęła mksa

kerimus bez obaw :wink:

To Mks pod inną nazwą :stuck_out_tongue: wpisz arcabit w szukajcie było pare tematów :slight_smile:

Pozdrawiam :smiley:

tak, można bez obaw

są na stronie dostępne również skanery takie, jakie dotychczas używaliśmy :slight_smile:

Witam

Myślę że nie do końca tak jest . Pisałem do obsługi firmy MKS ( teraz już ArkaBit) i dostałem odpowiedź zwrotną że skaner Mks Online został całkowicie zastąpiony nowym skaneren Online ArkaBit. Dodatkowo zalecenia jakie dostałem to odinstalowanie komponentów Mks-a z twardego dysku .

To chyba wszystko na ten temat. :x

Pozdrawiam.

Dzięki za wyczerpujące informacje! :smiley:

to dlaczego nie nastąpiła takowa modyfikacja na stronie ??

to dlaczego na stronie nie znalazłem takowych informacji ??

czy wprowadziłem w błąd lub naraziłem na niebezpieczeństwo kogokolwiek, że używasz emotki :x

przedstawiłem dane jakie udało mi się zebrać na stronie domowej firmy

pozdrawiam

Nikt nikogo nie przejmował

Oczywiście że nie naraziłeś nikogo na niebezpieczeństwo ale podałeś informację która nie dotyczy skanerów On-line

Te informacje dotyczą chyba bazy wirusów dla skanerów zainstalowanych jako główne programy antywirusowe w komputerach użytkowników którzy posiadają licencję na mks-wir i ArcaVir. (czyli poprostu kupili w sklepie)

Napisz do nich to sam się przekonasz … ja tak zrobiłem :smiley:

Pozdrawiam

(a emotkę :x postawiłem przy swojej odpowiedzi …)

Tu żadna firma nikogo nie przejęła, MKs powstaje w firmie ArcaBit, a ta firma wypuściłą na rynek nowy produkt ArcaVir, więc Mks dalej będzie funkcjonował. Tu nie było żadnego połączenia firm, bo Mks i ArcaVir czawsze były i będą z jednej firmy…