ArcaVir powyłaczał swoje usługi nagle - **dodaję dziś logi**

Szukałem programu Allplayer 3.1 laptopem z zainstalowanym ArcaVirem (upolowanym) i po wyszukaniu w googlach kliknąłem na taki link:

Chyba to był ten, na 100% nie jestem teraz pewien

ale nic sie nie ładowało więc dałem wstecz w wyszukiwarce i wtedy zauważyłem że ikona w treyu zrobiła sie pomarańczowa gdyż wiekszość modułów została wyłaczona, pomimo że zabezpieczone były hasłem.

Czy to znaczy że na tej stronie był jakiś “syf” - miałem na kompie stacjonarnym kilka sytuacji gdzie Kaspersky wyświetlił że na stronie jest jakis trojan czy cos innego i że zablokował i nic sie innego nie działo. Tu przeskanowałem kompa po tym zajściu ArcaVirem i niczego nie wykrył. Nie mniej przy czyszczeniu ccleanerem w tempie było kilkadziesiąsiąt takich samych plików z rozszerzeniem tmp a nazwa to jakies liczby (te same). Nie moge teraz dac logów, ale czy to cos sie do kompa władować mogło??

Daj logi z HijackThis i SilentRunners:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

pogoneiro , zaręczam za Marcina, administratora serwisu torrenty.org, że jego strona jest czysta. A .tmp to jak wiadomo pliki tymczasowe, programy zazwyczaj zapisują je z nazwami w postaci cyferek.

To sie stało gdy wchodziłem na tę stronę ale może to nie być wcale wina tej strony, nie pamiętam czy to na pewno była ta strona. ArcaVir wyłącza sie po aktualizacji zawsze na chwilę i zaraz “rusza” na nowo, a wtedy wyłączył się i tak już mu zostało (czy było to po aktualizacji nie wiem, ale chyba nie)!

Na wszelki wypadek daję logi i proszę o sprawdzenie

Syfu nie widać

Dzięki.