Archeologia - czy tu też mówicie nie?

Witam! Czy na tym forum też obowiązuje taka zasada że archeologii mówimy nie ??

@matix Nie wiem czy zauważyłeś że to jes forum o komputerach, a nie o archeologii, takie fora powstają po to, żeby zrzeszać ludzi o podobnych zainteresowaniach, a nie o wszystkich możliwych

SzymSzejdi wiem ale się pytam bo jest czasami “okopywanie” starych tematów a potem widać dopisać moderatorski.

chyba nie zrozumiałeś pytania :shock:

Grzebałem w koszu i zauważyłem dopisek : ARCHEOLOGII MÓWIMY NIE!!

Pozdrawiam @matix

Bardzo Ci się nudzi ??

fiesta nie a co ??

To się przejdź, zrób parę pompek, poczytaj książkę, przyniesie to większy pożytek

fiesta o co ci chodzi ?? Na forum jestem od kilku minut i nie wiem o co chodzi 8)

Po co zadajesz jakieś głupie pytania odnośnie archeologii?

Wyrażaj sie jasno…

Oczywiście

(mój post)

Na tym forum obowiązuje zasada “nie podczepiaj się pod cudze wątki”. Więc nawet jeśli coś było poruszane w przeszłości, prawdopodobnie ok jest założyć nowy temat. I nie, nie przeczy to regule “szukaj zanim zapytasz”. Jeśli poszukasz i znajdziesz odpowiedź wcale nie zapytasz (nie będziesz musiał). Jeśli zostaniesz zmuszony zapytać - zrobisz to we własnym wątku.

Czyli generalnie: archeologii mówimy nie. :cry:

Jeśli coś to wniesie do starego tematu, można go odkopać (nawet jeśli odpowiemy na pytanie, o którym autor już dawno zapomniał, przydać się może komuś innemu). Jeśli nic to nie wnosi, a tym bardziej, jeśli masz zamiar się “podczepić” - nie.

krótko, ale na temat :slight_smile: