Archiwizacja danych

Po sprawdzeniu ostatnio kilku kupionych płyt(tłoczonych dvd) i zobaczeniu że maja one błędy postanowiłem wykonać czym prędzej kopie zapasowe pozostałych. Jaki jest najlepszy i w miare tani sposób na wykonanie tego. Myslałem o dysku twardym, ale po przemyśleniu doszedłem do wniosku że wyjdzie drogo, a jak mi załóżmy padnie to nie poleci 1 płyta dvd tylko kilkanaście/dziesiąt. Może wiec po prostu płyty dvd, albo upnąć płyty na maila:) - za free i daja kilkanaście gb. Prosze o rady.

mhm niby z maila nie powinno sie utracić danych, ale ja bym jednak po prostu zrobił kopie płytki na jakąś dobra, można by na pewno kombinować przeróżne metody, ale płyty będą chyba najtańsze. No albo jakaś większa pamięć flash, w odróżnieniu od twardziela mniej wrażliwa na uszkodzenia mechaniczne.

juveziom0

Zacytuję regulamin, który zobowiązałeś się przestrzegać podczas rejestracji na tym forum:

W tym momencie łamiesz postanowienia tego punktu nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.