Archiwizacja-Tlen

Chcę dokonać archiwizacji rozmów i kontaktów tlenu nie wyeksportowałem kontaktów, padły mi łącza w kompie i dodatkowo muszę wymienić dysk twardy a nie chciałbym tracić tego wszystkiego.

Wszystkie kontakty które miałeś autoryzowane masz zapisane na serwerze automatycznie możesz spokojnie wymieniać dysk co do rozmów do masz je zapisane w dok and set (nazwa) - masz tam folder TLENA przenieś go na inny nośnik

Rozmowy i wysyłane smsy są zapisywane w folderze:

C:\Documents and Settings\ ****** \Dane aplikacji\Tlen.pl\Profiles\xxxxxx\DataBase

***** :arrow: nazwa konta w windowsie

xxxxx :arrow: nazwa profilu w Tlenie

Oczywiście mowa o Win XP

http://www.tlen.yoyo.pl/downloads.php?cat_id=2&rowstart=15

a jak zarchiwizować skypa ?

Mam Win XP, ale nie mam takiego katalogu? Gdzie sa zatem przechowywane archiwa wiadomosci? W katalogu tlen brakuje folderu “Profiles”.

W Skype o ile sie nie myle kontakty są zapisywane na serwerze.

A w Tlenie gdzie podział się plik archiwum?

  • włączone archiwizowanie

  • brak kompaktowania

  • Tlen wersja 5.60.2.29

  • Win XP P

Archiwum brak w Dane Aplikacji (nie ma takiego folderu), brak folderu Profiles. Co robić? Gdzie to znaleźć? Dlaczego tego nie ma?

surfen włącz widok plików ukrytych i systemowych :stuck_out_tongue:

Skopiuj sobie cała zawartość folderu

C:\Program Files\Tlen.pl\

lub sam profil

C:\Program Files\Tlen.pl\Profiles\nazwa profilu

Dzieki! Zadałem to pytanie w wielu miejscach i… wiele osób nie wiedziało :slight_smile: Bardzo dziękuje. Szukałem ukrytych ale tylko w katalogu Tlen, na to, ze Dane Aplikacji sa skrywane nie wpadłem, bo w Win 98 też był taki folder i nie był ukryty.