Archiwum gg nie wyświetla całej rozmowy

Witam,

używam najnowszej wersji gadu gadu (GG 10). Już dość dawno zauważyłam, że archiwum nie wyświetla całych rozmów. Dotyczy to rozmów bardzo długich, np. 4 godzinnych. Ponieważ ostatnio mam wiele takich rozmów, jest to nielada problem gdyż rozmowy w archiwum zostają “ucięte” od pewnego momentu i nie pomaga wielokrotne resetowanie gg ani komputera.

Wygląda to tak, że po wejściu do archwium w “Podglądzie wiadomości” widzę datę danej rozmowy i pierwsze jej zdanie, natomiast po kliknięciu na rozmowę wyświetla się ona dopiero od pewnego momentu, bez początkowych wypowiedzi (ucięta zostaje np. pierwsza godzina rozmowy, cała reszta wyświetla się bez problemu, bez zniekształceń itp.).

  1. W jaki sposób odczytać te niewyświetlające się fragmenty rozmów? Wiem że one dalej tam są, ponieważ kiedy wpisuję w wyszukiwarce w archwium gg słowo które wiem że padło właśnie w tej początkowej utraconej częsci rozmowy, to gg z gąszczu innych rozmów wyszukuje tę właśnie która mnie interesuje, więc tak jakby znalazło podane słowo, jednak ja nie mam do tego fragmentu dostępu. Czy jest może jakiś program którym w nowym gg dałoby radę odczytać archwium w całości?

  2. Jak mogę na przyszłość zapobiec takim sytuacjom? Jedyne co wydaje się być skuteczne, to resetowanie gg gdy rozmowa staje się zbyt długa, tak żeby archiwum dzieliło ją na kilka części (i wtedy, gdy są to osobne rozmowy, nie ma problemu z ich odczytaniem - ponieważ są krótkie). Jednak takie resetowanie jest dość męczące, i niełatwo wykryć moment w którym już ilość tekstu jest zbyt duża, więc przydałoby się znaleźć inne rozwiązanie (np. wiedząc co powoduje ten błąd)

Proszę o pomoc

Po pierwsze,

4 godzinnych? Get a life.

Po drugie, możliwe że to bug występujący w GG, bo wątpię by ktoś sprawdzał czy 4 godzinne rozmowy się bugują.

Co jest dziwnego w 4 godzinnej rozmowie? Zresztą, podałam taką liczbę jako przykład, bo nie chodzi tak naprawdę ile trwa rozmowa tylko o ilość tekstu jaką jest w stanie wyświetlić archiwum. A rozmowa często wygląda tak - pół godziny piszę z kimś rano, później półtorej godziny po południu i dajmy na to 2h wieczorem. Przeważnie nie wyłączam gg, stąd całość rozmowy to kilka godzin. Teraz staram się tego pilnować i co jakiś czas resetować, ale chciałabym odzyskać te rozmowy które już się w ten sposób “zawiesiły”.

Skoro to bug w gg, to zastanawiam się teraz czy należy to im - twórcom gg - jakoś go zgłosić? Widzę że na stronce mają zamieszczony formularz kontaktowy, pytanie tylko czy ktoś te zgłoszenia odczytuje i jakoś reaguje na to.