Archiwum gg

Ostatnio siostrzeniec siedział na moim kompie i niechcaca usunoł moje archiwum gg i tu moje pytanie istnieje jakas mozliwosc zabezpieczenie mojego archiwum by nie mozna go było usunac ?

Wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości. Najlepiej zapisz archiwum na dysku, w razie czego będziesz mógł je zimportować.

Profil GG zabezpieczony hasłem.

A sam folder z programem gadu zabezpieczony programem.

Choćby:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=597&t=85

ale z poziomu konta gg mogły zostać usunięte wiadomości zarchiwizowane w pliku archives.dat. jeżeli rzeczywiście siostrzeniec ci z poziomu konta usunoł rozmowy z archiwum to na przyszłośc załóż hasło na profil i ewentualnie wydziel nowy numer konta dla kogoś z rodziny. jeżeli usunoł plik archives.dat czyli nie z poziomu konta to rzeczywiście hasło na folde z kontem twoim do gg tutaj byłoby najtrafniejszym rozwiązaniem.

Hmm,czyli z tego co tutaj przecczytałam ,rozumiem,że nie mam szansy odzyskania skasowanych rozmów gg… :frowning: ?

może jakimś programem do przywracania usuniętch rzeczy z HDD by się dało, ale nie jestem pewien

ps. to zależy także od tego, w jaki sposób usunął archiwum - czy poprzez program gg czy poprzez ekslporera - lepiej przez to drugie 8)

Jesli skasował programam to kłopot.

Można zablokować dostep do konta, lub robic notorycznie kopie plików. Na koncie z ograniczonymi uprawnieniami na NTFS to miałby kłopot.