Areo na straszej karcie graficznej


(Toxic_one) #1

Witam, posiadam komputer HP taki leżący.(?) procecor intel pentium 4, 2,66Ghz 1 Gb ram i VGA 128MB Intel® 82915G/GV/910GL Express Chipset Family.

Miałem w nim karte graficzną nVidia (Tyle wiem), i Windows 7. Karta nVidia uległa uszkodzeniu, wymontowałem ją i pracuje na zintegrowanej w/w karcie intela.

Mam problem z inerfejsem Aero, pojawia się komunikat http://zapodaj.net/32a028541a86d.jpg.html . Urzyłem wuja gugle i wujo powiedział ze ostatnie wydane sterowniki do tej karty graficznej są tylko pod windows xp. Jest jakaś możliwość aby 'włączyć" interfejs Areo na tej karcie?

ps1.Przepraszam jak coś pokręciłęm, ale jestem zupełnie zielony, jeśli chodzi o komputery PC z windowsem, Od lat używam Sprętu Apple, i PC jest mi obcy.

Informacje z Everest home edition:

Nazwa płyty głównej Hewlett-Packard HP Compaq dc7100 SFF(DX878AV)

Dziękuje za pomoc :slight_smile:


(Semtex) #2

Klik, tłumaczyło Google

Od siebie dodam że doradzałbym zrobienie punktu przywracania przed grzebaniem w rejestrze, tak na wszelki wypadek i możliwość odzyskania systemu po ewentualnej wpadce :lol:


(Toxic_one) #3

Z przykrością stwierdzam ale w/w opis nie działa :frowning:


(SnykeShadow) #4

Program prezentujący praktycznie wszelkie informacje o sprzęcie i systemie użytkownika.

http://www.dobreprogramy.pl/AIDA32-Ente … 11510.html

Sterowniki nvidia: http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl


(nnick) #5

Nie pójdzie, zapomnij o tym. Jęzlie dobrze pamiętam to minimum GMA950 jest potrzebne do Aero (chociaż mogę się mylić i coś późniejszego może być potrzebne)


(SnykeShadow) #6

Zawsze można pogrzebać w sterownikach archiwalnych.


(Toxic_one) #7

Temat wsazadzie już nie aktualny. gdyż używam klasycznej kompozycji windows, ( szybciej komputer chodzi) Dzięki za pomoc :slight_smile: