Ares brak obrazu na odtwarzaczu i podczas podglądu ściągania

Witam. Mam taki mały probem. Wybierając w bibliotece Aresa wcześniej ściągnięty film, nie mogę odtworzyć obrazu, a jedynie dźwięk. Podobnie ma się rzecz, gdy chcę podejrzeć plik podczas jego ściągania. Dźwięk jest, obrazu brak. Możliwość podejrzenia pliku, który się akurat ściąga jest z oczywistych względów bardzo pożyteczna, a ja nic nie widzę, tylko słyszę. Ponieważ jestem amatorem, proszę o dobre rady i podpowiedź jak ten problem rozwiązać. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Kodeki masz zainstalowane ?

Jeżeli instalowałeś kilka rodzajów kodeków (jedne na drugie), to odinstaluj je wszystkie (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy).

Uruchom ponownie komputer, a następnie pobierz i zainstaluj FFDShow.

Czy kodeki ffdshow są na Vistę, bo nie mogę ich pobrać. Wyskakuje mi błąd:“The setup file are corrupted” Czy ktoś ma jakieś inne sugestie w sprawie???

Nie, FFDShow nie są na Vistę.

Spróbuj Vista Codec Package.

Zainstalowałem Vista Codec Package i POMOGŁO!!!

Witam. JA również mam identyczny problem co kolega Shark13 tylko że komputer mam od tyg i kompletnie sie nie znam. Jakie kodeki mam odinstalować ???

Boni20 , jaki masz system (XP , Vista)

ja też mam ten problem ma windows XP prof i ares 2.0.9.3030 co mi doradzicie bo FFDShow niedziała