Ares czy jest dobry

czy program ares jest dobry do sciągania czy są jakieś lepsze i bezpieczniejsze ??

  • Z programami p2p jest tak, że ten sam program u jednego będzie działał fantastycznie i ściągał w mgnieniu oka, a u drugiego ledwo co albo w ogóle.

Przyczyny tego są trudne albo niemożliwe do usunięcia. Także dużo łatwiej znaleźć sobie wśród szerokiej ich oferty dla siebie idealnego.

  • Wybierając klienta patrz na zasady licencji - Freeware, Shareware czy Adware (Ares jest właśnie Adware - Instaluje oprogramowanie mające na celu wyświetlanie reklam - to jego duży minus)

  • Jeszcze jedno z własnego doświadczenia wiem, że dużo lepiej sprawują się klienci jednej sieci niż kombajny.

  • Napisz z jakiej sieci p2p najczęściej korzystasz?

Tu masz krótką listę klientów p2p różnych sieci, z jeszcze krótszymi opisami:

http://p2p.info.pl/mod-subjects-viewpag … d-61.phtml

:x

Coś ci się chyba pomyliło

Ares Jest na licencji GNU General Public License

wacek4 napisał:

Masz rację. :oops:

moja wina a raczej strony na której trochę się o nim dowiadywałem:

http://www.programs.pl/program,282.html

Ja używam aresa i bardzo dobże mi sie sprawuje :smiley:

Wypróbuj i sam zobacz na każdym kompie działa inaczej,u mnie np najlepiej działa bear share i nie zamienię go na inny :mrgreen: niektórzy chwalą eMula który u mnie się wcale nie sprawdza z klientami p2p jest tak ze trzeba sobie samemu wyszukać tego jedynego,najlepszego :mrgreen: ktoś ci napisze że jest wspaniały ze u niego wyciąga max z łącza a np u ciebie będzie się kulał jak by chciał a nie mógł.Więc ściągaj i testuj :stuck_out_tongue:

Ares jest bardzo szybki,nie trzeba go konfigurować najprostszy jaki znam.Ale ma też wady ,jesze mało popularny w polsce.Bear share jest właśnie z adware.

Ja używam bearshare

Mam neo 512 kb/s i 700 mb ściąga mi w około 3.5 h

Ale zgadzam sie z p19koz że u każdego inny program p2p działa lepiej a u innych gorzej

ewentualnie polecił bym LimeWire

nie instaluj emule po to szajc

mam pytanie czy LimeWire pobiera torrenty?Bo chciałem pobrać pewną grę , ale nie będe juz wiecej ujawnial faktow bo posądzicie mnie o piractwo

Wersja lite jest wolna od adware :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 15:43

Lime wire korzysta z gnutella i nie pobiera torrentów :mrgreen:

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 15:45

w ogóle ten temat czemu jest w dziale problemy?? :wink: Na moje powinien być w oprogramowaniu

Byś się zdziwił :slight_smile:

Nie każda , np z pobieralni ma syfa w sobie…

Ściągnij sobie ze strony producenta wersję 6, i powiedz mi gdzie widzisz adware ? :?

Wersja 6 jest mało popularna i pewnie wiesz dlaczego.

hmm wiem :]

Bo nie da się ściągać piratów :stuck_out_tongue: