Ares nie chce się połaczyć

Witam serdecznie! Tak jak w temacie, niestety nie wiem czemu, znaczy domyślam sie czemu nie działa mi ares- cały czas łączy sie i nie może połaczyć. Macie może na to jakieś koncepcje?

Mi sie wydaje że nie łączy sie przez to że mam wyłaczone automatyczne aktualizacje. Ale o dziwo BearShare mi działa bez problemu.

Czekam na wasze sugestie jak pomoc aresowi się połaczyć. Pozdrawiam! :slight_smile:

No dlatego raczej nie. Sprawdz FireWalla czy nie blokuje bo na 99% to on Ci blokuje połączenie ares->internet.

wszedłem w zapore systemu i w opcje wyjątki i ares jest zaznaczony jako wyjątek. Wiec jakieś inne pomysły?

a firewall masz systemowy czy jeszcze jakis inny?

I jaki antyvir?

Też już pytałem o ten probelm i co się okazuje… że Ares niestety ma takie problemy. Wywaliłem go. U niektórych się łączy a u niektórych nie…

FireWall systemowy

anty: avast HOME

nie rozumiem po co potrzebne Ci te informacje?!

Te o innym FW? BO moze masz innego który Ci blokuje dostęp do netu. Z tego co pamiętam to avast nie ma FW. Eee a masz najnowsza wersje tego aresa?

Ares 2.0.9.3030 mam tą wersje ale czy ona jest najnowsza to nie wiem. No kurde przed formatem działało a po formacie nie? No coś tu jest nie tak :?

A jeżeli faktycznie jest tak jak mówi to Stały_bywalec :

to w tym wypadku jaki inny program polecacie który wykorzystuje maxymalną prędkość łacza. Czekam na dalsze sugestie :slight_smile: :lol:

Wszystko zelezy od konfiguracji programu jeżeli będziesz więcej wysylac to bedziesz wiecej pobierać. Polecam uTorrent:

http://www.google.pl/search?client=fire … j+w+Google

Najlepsza metoda reset tzn.odinstaluj aresa i zainstaluj ponownie

nie wiem czemu ale tak około po 30 minutach ares sie połączył narazie była to sytuacja jednorazowa, zobaczymy jak będzie dalej działał. Pozdro temat raczej do zamknięcia! :twisted:

Ares tak już ma :slight_smile: pamiętam, że miałem taki sam problem i już miałem go odinstalować ale dałem mu jeszcze jedną szansę. wyszedłem z domu a jak wróciłem po kilkudziesięciu minutach to się połączył. Czasem to też na pewno zależy od posiadanej wersji.