Ares nie wyszukuje plików

Witam!

Ares nie wyszukuje mi plików i cały czas pisze, że jest łączenie. Co mam z tym zrobić ?

Zmierz net www.speedtest.net Sprawdż czy jest odblokowany w Zaporze.

tomsonowsky miałem ten sam problem szukałem odpowiedzi w internecie na temat aresa nic konkretnego nigdy mi nikt nie wyjaśnij w końcu sam doszedłem do tego o co w tym wszystkim chodzi. Po pierwsze problem taki może powodowac podwujna ilość kont użytkowników, jesli Ty tak masz stwórz jedno konto i zainstaluj na koncie głównym aresa, druga rzecz blokowanie przez antywirusy najkrócej byłoby usunąć antywirusa lub po wyłączać wszystkie osłony piszę tak bo każdy może mieć innego antywirusa i nie każdy cos takiego ma.Głowna osłona która to powoduje to osłona sieci p2p z której korzysta ares ona musi byc wyłączona. Nastepny rzecz to zapora systemu najlepiej na czas używania aresa wyłączyć wszytkie zapory, sprawdzając czy ares jest w nich wyjątkiem i jego sieć p2p. Chociaż jak zapory sa wyłaczone to wyjątki nie powinny(ale nie zawsze nie w każdym systemie np xp itd) grać tam żadnej roli, nastepna rzecz konfiguracja internetu musi być poprawna i odblokowane wszystkie zabezpieczenia internetu lub najważniejsze sieci p2p, internet może mieć własną blokade przed wirusami trzeba sprawdzić umowę czy nie ma tam wirtualnego dysku i zabezpieczenia przed wirusami w pakiecie, bardzo mało osób o tym wie i szuka przyczyny w oprogramowaniu komputera. Zabezpieczenia przed wirusami poprostu przeszkadzają aresowi w działaniu. Ares sam jest wirusem z tego co słyszałem dla tego zapory i inne mu utrudniają w działaniu. Nie bójcie się ares nie jest złośliwym wirusem zawsze można go usunąć. Ostatnia rzecz to zła konfiguracja samego programu ares. Podaje konfiguracje Aresa która u mnie sprawuje się idealnie.

w zakładce panel sterowania-w karcie ogólne- według upodobania- karta transwer najważniejsza- wysyłan na raz 25- wysyłan na uzytkownika 0- pobierań na raz 100 PASMO- limit wysyłania 0 , limitpobierania 0, oznaczony ptaszkiem KARTA CZAT- wypełnione wszystkie pola zalogowane, KARTA SIEĆ-tam powinnien być adres IP pod adresem mój komputer jest za firwalem… itd oznaczyć ptaszkiem następne oznaczcie nie używaj proxyto jest zbędne reszte KART według upodobania. Aha najważniejsze sprawdźcie w karcie sieć połaczenie to trwa sekunde lub dwie