ARES/Panel Sterowania/szybkość łącza...?

Hejka.Każdy z was ma pewnie jakiś program p2p. Ja sobie pobrałem aresa ponieważ słyszałem, że jest najlepszy.Po zainstalowaniu pokazało się okno: Czy chce teraz wypełnić (coś tam coś tam, pisało po angielsku)"no to OK.A więc pojawił się panel sterowanie. Wpisuje swój nick itp.A co mam wpisać w szybkość swojego łącza?Mam do wyboru: Cable, N/A , DSL,128k(co oznacza k? kilobajt? itp…Ja jestem w te klocki łysy…jak mam sprawdzic szybkość łącza? W pasku menu start mam taki mały komputerek i jak na niego najade to sie wyświetla:Połączenie sieci bezprzewodowej ap_par2, stan połączono, szybkosc 12,0Mb/s…a w aresie nie mam tyle…mam 14.4k…pomóżcie i wytłumaczcie mi jak to jest z tym połączeniem!

******************

Dodane 15.02.2009 (N) 19:33

Zależy jakiego masz usługodawcę/ na pasku po prawej w dole jest taka ikonka dwóch monitorków tak najedź myszką i pokarze ci sie szybkość

Edycja

Kolego - nie bądź bardziej święty od Papieża - zakres pomocy na forum określony jest w Regulaminie i przestrzeganie dopuszczalnych ram zostaw do uznania Administracji, która uwierz - panuje na tym…

Agaton

prędkość neta sprawdzisz tu:

http://www.speedtest.pl/

tylko wyłącz wszystkie programy które mogły by korzystać z sieci

Proszę moderatora lub admina o usunięcie całego wątku" ARES/Panel Sterowania/szybkość łącza"