Ares - Problem z pobieraniem kilku plików

Jak w tytule.

Mam problem z pobieraniem kilku plików na raz. Ściąga się jeden, reszta ma śliczny status ‘pijawka zapauzowana’. I nie, nie mam ustawionego limitu pobierań, wręcz przeciwnie. A mimo to nie jestem w stanie ściągać więcej niż jednego pliku, chociaż do tej pory nigdy nie było z tym problemów.

Jaki internet?

Być może nikt z osób udostępniających te pliki nie jest dostępny lub jest zajęty?

Radiowy.

Ale nie nie, nie chodzi o to, że one się nie chcą pobierać (bo nie chcą, ale to swoja drogą) tylko o to, że jak się jeden pobiera, to żaden inny nie może, bo są automatycznie wprowadzane w stan pauzy.

Odinstaluj aresa. Przeczyść komputer Ccleanerem, zrestartuj komputer, pobierz najnowszą wersję z vortalu DB i zainstaluj.

A jaki masz ustawiony limit wysyłań na raz? gdy masz ustawiony bardzo niski to tak się dzieje - pojawia sie “pijawka”

mało oferujesz a dużo chcesz pobierać.

Zwiększ limity wysyłań (moźesz teź wypróbować bez ograniczeń), powinno pomóc.

Pozdrawiam.

Wszystko poza czyszczeniem komputera było i… uwaga, niesamowite, nic.

Maks dla nowej wersji to 25 na jeden raz, więc taki jest ustawiony, ale o to nic nie daje. Nawet o tym myślałem, chociaż osobiście podejrzewam, że nie w tym tkwi problem, bo zanim zmieniłem komputer mogłem wysyłać jeden plik, a pobierać dwadzieścia.

Można jeszcze ustawić bez limitu " 0" w zakładkach Transfer i Pasmo. Myślę że również zeskanowałeś w Filesharing swoje udostępnione free pliki. W zakładce Biblioteka powinny być te pliki widoczne.

Piszę tak na wszelki wypadek bo skoro wcześniej już używałeś Aresa to pewnie to posprawdzałeś.

Ja mało używam tego programu ale mój MŁODY jak na poczatku zaczął używał Aresa i dużo tematów nazadawał a w bibliotece było udostępnionych mało free plików to pojawiało się właśnie to o czym piszesz “pijawka zapałzowana”

Pozdrawiam,