Aristo 8800


(Zielony9) #1

Witam posiadam laptopa ARISTO 8800 i mam problem z grafiką . gdy zmieniałem windowsa z 98 na xp to niemoge oglądać filmów (wczesniej wszystko działało ok) gdy otwoże film to dzwięk jest a obraz rozlewa sie robi sie taka "kolorowa kaszka" nawet gdy wejde do internetu to niekture zdjęcia tesz takie są ale gdy takie zdjęcie skopiuje na pulpit to jak je otwoże to jest ok mam wzystkie sterowniki i system nie wykrywa błędu ruwnierz wgrałem kodeki divx i nic , prubowałem tesz wrucić na windows 98 i to samo POMOCY PROSZE !!


(Tomi9) #2

Hmmm.... może siedzi ci cosik brzydkiego w systemie :frowning: Spróbuj poskanować AntyVirem i Antispyware-m. Może pomóc, i przyznam że to dziwny przypadek. Raz jest oki raz nie, ciekawe, ciekawe 8)


(Zielony9) #3

oki jest jak skopiuje zdjęcie z internetu i otwoze go na pulpicie ale jak wracam do internetu to dalej jest grafika i zdjecia niekture rozmazane a filmy całym czasem są rozlane to stało sie jak przinstalowałem windowsa mam wrażenie że on nie czyta jakiegoa formatu ale jakiego sterowniki są ok kodeki tesz wgrałem a skąt wziąść AntyVir i Antyspywae moze znaz jakąś strone z tymi instalkami???


(JNJN) #4

Sterowniki do grafiki wgrałeś,czy pracujesz na sytemowych.

Udaj się na strone producenta lapa i pobierz stery do grafiki do twojego modelu i zainstaluj.

Prawidłowa instalacja systemu.

Formatowanie partycji sytemowej.

System

Sterowniki do płyty głównej.

Sterowniki do karty grafiki i muzycznej.

DirectX

Inne stery

Programy.

Użyj komendy z uruchom dxdiag i sprawdz czy wszystko gra.

Do oglądania filmów trzeba wgrać programy i odpowiednie kodeki.

Używaj sterów do urządzeń lapa z dołączonej płyty CD lub strona producenta i stery do twojego urządzenia i modelu lapa dokładnie.

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic ... 533#159533