Arkusz z widoczną płytą naturalnych rozmiarów

Witam,

potrzebuję arkusza, na którym narysowana jest płyta CD (taka, tylko same kontury), która po wydrukowaniu będzie identycznych rozmiarów jak normalna płyta CD w postaci fizycznej. Nie interesuje mnie tworzenie w Nero Cover Designer.

Pozdrawiam.

Tutaj masz templatki w postaci plików ai i eps. A tu - wymiary - 12cm_cd_label_template.gif

Od kiedy Philips wypuścił płytę CD na rynek to ma ona 120mm średnicy a nie 125,5mm ?

Przypatrz się uważnie :slight_smile: Patrz ze zrozumieniem :slight_smile: Podpowiedź - czarne strzałki.

Szczerze mówiąc za bardzo nie wiem co z tym zrobić. Nie dałbym rady po prostu w jakiś sposób stworzyć plik .jpg, z którego po wydrukowaniu mógłbym wyciąć papierową płytę CD?

Ok, dałem radę, myślałem że drukując bezpośrednio przez program graficzny obraz też będzie na całą kartkę. Dzięki Xanthia.

Pozdrawiam

Idąc tym tropem, to może lepiej wziąć płytę CD i ją odrysować na papierze, a potem wyciąć? :slight_smile:

Kilka(naście) razy? :slight_smile: Nie, dzięki :wink:

Ściągasz InkScape, wczytujesz plik EPS, drukujesz.

w ilustratorze rysujesz 4 koła potem wpisujesz na górze ich rozmiary umieszczasz na środku i po kłopocie tu przgotowane w rozmiarze 125,5x125.5

http://img825.imageshack.us/img825/3905/pyta.png

Rozumiem, że rysowanie od nowa jest lepsze od ściągnięcia gotowego pliku? :lol:

jedni rysują drudzy sciągają to co ci pierwsi narysowali :slight_smile: