Arma: Could War Assault i wczytanie gry

Jak wczytać zapis stanu gry w w/w? Wiem, że staroć, ale postanowiłem przejść tę grę. Da się to zrobić z menu głównego?

Lubiłem tę grę. Ten czuć gdy skradasz się po krzakach i nagle dwa piksele pakują ci kulkę z kałacha z odległości z której w innych FPSach strzela się ze snajperki. Nie do końca rozumiem problem - w każdej misji można wykonać tylko jeden save, pomijam zapisy automatyczne lub poprzez cheaty. Po zakończeniu gry wchodzisz w kampanię, dajesz kontynuuj i wczytuje ostatni aktywny save.

Problem rozwiązany:
GeneralGarrus
„Hey there. I found a solution. I had the same problem and figured it out today. I hope this helps out everyone else in future because I no one has replied. My problem was that the game never saved anything even the settings such as controls. The solution is to make a new profile in the menu. Hover over the profile and delete it. Then make a new one. Test it by changing settings, leaving the game and then seeing if the settings are the same or they defaulted. Let me know if it worked.”

Przeklejam cudzą wypowiedź, bo korzystam z Wayland i jest coś nie tak z kopiowaniem adresu strony ze Steam. Skasowałem profil i założyłem na nowo. W sumie, to i tak postępy nie były zapisywane, więc nic nie straciłem. Być może dzieje się to na profilach z Polskimi znakami diakrytycznymi. Nie sprawdzę tego - wcześniej za ł miałem super 3, a teraz przy próbie wprowadzenia pojawia się 9.