Armageddon-Koniec Świata

z tym Bogiem to też ciekawie powiedziane

według mitologii bogowie też mieli ojców i matki

Wszechświat pewnie i się skurczy ale Ziemie pochłonie czarna dziura, która powstanie ze Słońca lub rozwali ją jakaś asteroida czy coś a może i słońce wypali Ziemie :slight_smile: A ten szum to szum kosmiczny :slight_smile:

Ale jak będzie taka czarna dziura to Marsa nie pochłonie?

być by niewiele wiem, a to co wiem jest efektem tego co zjem…

  • i jak długo - tak długo Niech to wszystko trwa

—bylebym nie stękał zbyt często, a jeśli już to z przejedzenia… =D>

oglądałem te filmiki z nie do wiary. Dużo z tego to ja widziałem. Np o tych tunelach w Gizie czy o Planecie X. To wszystko jest dziwne i powiązane. Hmmm… wyczytałem, że w 2012 będzie koniec naszej cywilizacji, chodź może ktoś przetrwa, więc może być 5 świat . Dobra jak to będę ja to co mam innym przekazywać? Już zaczynam zbierać fundusze na przetrwanie :P. Kto się przyłączy? Nawet jak ta Planeta X nawet nie uderzy w Ziemie a przeleci blisko to jakiś szkody będą. Ja to myślę, że ludzie wszystko zrobią by tak się nie stało. Słyszałem o takiej przepowiedni, że gospodarka USA upadnie i będzie bieda. Może tak się stać poprzez fundusze, które będą wkładane by uratować Ziemie. A jak nie to wojna nukrealna wykończy nas i wyjdzie na to samo ponieważ będzie bieda poprzez wszelkie szkody, które zostaną wyrządzone. Kurde ale to jeszcze nie jest koniec świata, chyba że według kalendarza majów tego 4 świata. No ma się zacząć 5 i ostatni a kalendarz już się skończy. Czyli piąty świat co oznacza? Życie wieczne duszy? Sąd ostateczny? Jak w czymś się pomyliłem to mnie poprawcie :slight_smile: Nie mogę się doczekać co się stanie w 2012 :slight_smile: Chyba trzeba będzie zrobić takie coś jak w filmie “Zagubieni”, wyspę której nie widać i jest taka baza :slight_smile:

świadkowie Jehowy już kilka razy Wyprowadzali się z Ziemi -wieszcząc jej koniec…

więc i 2012 jest tylko liczbą -i niech taką pozostanie

–wszak jeśli świadkowie Jehowy się pomylili - to czyż Inni nie mieliby Prawa się pomylić…

-jeżeli nie wiemy gdzie początek, to i gdzie koniec…?

#-o

Czytałeś co napisałem później? Mars może być tylko przystankiem do tego abyśmy się przenieśli gdzieś indziej. To co może zniszczyć człowieka, to tylko on sam.

Wiesz o tym że to nic nie wniosło do tematu?

Jeśli ziemia jej nie przyciągnie to nic się nie stanie, no chyba że ta “planeta X” będzie miała większą mase niż ziemia, wtedy to ziemia moze zostać wytrącona z orbity a skutki takiego czegoś mogą być tragiczne.

nie zapominaj o wysokim promieniowaniu, choroby, masowe zniszczenie, tylko nie liczni przeżyją i będą żyć i rozmnażać się przez setki lat w schronach.

Nic się nie stanie, to tylko bzdura taka jak większość “Końców świata”.

Wszystko ma początek i swój koniec…tylko jest mały problem, ze nie jesteśmy tego wstanie zrozumieć :wink:

Czytam każdego posty ale mam mały hałas w chacie i nie mogę się skópic :stuck_out_tongue:

Hmmm… ale ta wypowiedź nie toczyła się tylko końca świata :stuck_out_tongue: Nie mogę się doczekać EURO :smiley:

Polska jak zwykle nie wyjdzie z grupy :smiley:

Jak wyjdzie z grupy to na pewno będzie koniec świata :stuck_out_tongue:

E, to nie mamy się czego obawiać :smiley:

Nom czyli nie będzie końca świata :stuck_out_tongue:

A szkoda, można by było sobie na wybuchy i koniec świata popatrzeć. A wyobrażacie sobie? patrzycie się na zachód słońca, a w tle grzyb atomowy :smiley: :smiley: :smiley:

Mnie to ani troche nie smieszy.

ludzie stanowią dla siebie największe zagrożenie. Prędzej czy pózniej dojdzie do powaznego konfliktu nuklearnego, zadne kalendarze majow nie sa potrzebne.

Danielson , zgadzam się całkowicie. Po co tu gdybać i snuć domysły jak prędzej czy później ludzie sami się uśmiercą i wcale nie potrzeba do tego wojny :lol:

I właśnie co post o tym piszę :slight_smile:

No to mamy przekichane #-o Ciekawe czy jak walnie gdzieś to zdążę coś zobaczyć…

a ja wam mowie że ludzi zabije efekt cieplarniany, jego okrutne efekty będą widoczne w ciąg najbliższych 25 lat.

Możliwe ale do tego potrzeba więcej czasu.

właśnie nie trzeba więcej czasu