Art o Gimpshop

Dla wielu ludzi GIMPjest alternatywą do Photoshopa, ale również wielu ludzi nie może się przeżucić na GIMPa z powodu interfejsu.

Dlatego Powstał GIMPshop. Może radakcja napisze o nim artykuł?

ciekawe :lol:

tylko bedzie sie chciało ? :lol:

Szczerze mówiąc jestem kompletną nogą jeśli chodzi o fachowe programy graficzne. Nie mam zmysłu artystycznego więc sie za to nie biorę :slight_smile:

Ale jeśli ktoś się czuje na siłach napisać poważny artykuł, to nie widzę problemu żeby go opublikować.

podaj linka do niego - chętnie zobacze o co biega.

na stronie głównej vortalu masz opcję “zaproponuj program” :slight_smile:

http://plasticbugs.com/index.php?p=241


Znalazłem nawet wersję na Windows :stuck_out_tongue:

http://blog.yumdap.net/archives/20-GIMP … ndows.html

dlatego prosiłem o link :slight_smile:

Quest-88

oki - zabieram się za to :slight_smile:

hehe, Gimp alternatywą dla PS’a, lubie takie opinie bo mozna sie posmiac. :lol:

Jedyna jego zaleta to cena, czy tez jej brak.

to moze wymien jeszcze wady… ewenntualnie jak juz wyrazasz taka opinie to konkretnie opisz co chciales przekazac na publicznym forum.

bo jak narazie to raczej smiac mi sie chce z twojej wypowiedzi popartej niczym.

Może mało konstruktywnie się Kos@ wypowiedział, ale niestety ma rację - GIMP nie stanowi alternatywy wobec PS. Główną jego wadą jest to, co właśnie GIMPshop atakuje - interfejs tworzony przez programistów a nie ekspertów od UI. Trafia mnie coś jak w GIMPie mam pobrać kolor z obrazu - zbędne kliknięcia, dodatkowe okna… po co? Poza tym przyznam, że nienawidzę GTK+. :wink: Ale to już wyłącznie mój ‘problem’.

Nad recką się zastanowię. Niczego jednak nie obiecuję - nadziei sobie nie róbcie. :stuck_out_tongue:


Po wglądzie w GIMPshop z przykrością informuję, że obecna beta nie nadaje się do recenzji. Zmian nie można nawet nazwać kosmetycznymi - ich w zasadzie nie ma. Mimo to projekt idzie w dobrym kierunku i obiecuję kiedyś ponownie podjąć temat GIMPshop. :smiley:


Używaj opcji Zmień

Asterisk